| Tapester15 a întrebat:

Ma simt in general singur si trist. Simt ca totul trece pe langa mine...doar eu raman in urma. Pe voi ce va face fericiti?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sincer? ma face fericit cand am banii, cand cumpar ceva nou ceva Samsung s8, haine noi chesti,cand reusesc sa am ce imi doresc,cateodata am stari involuntare de fericire fara vreo cauza externe,pur simplu ma simt fericit fara vreun motiv, cand mancam dulciuri dar am renuntat, cand vine cineva drag in tara, cand cunosc oamenii noi, cand ma indragostesc cand o vad, cand ma uit la filme pentru adulti si sti tu ce urmeaza, cand ma joc gta 5, cand ascult muzica,cand vad filme,cand vad un documentar, citesc o carte, cred ca trebuie fiecare clipa traita, eu nu-mi doresc fericirea si o stare normala fara suferinta atat, mergi pe jos, intra intr-un grup social real, nu sta si te plange

| TheLifeIsGood a răspuns:

Pe mine ma face fericita muzica, sa ascult muzica, sa fredonez, si daca sunt singura chiar sa dansez laughing Suna ciudat, dar asta ma face sa ma simt mai bine, ma face sa simt ca nu sunt singura, ca mai sunt oameni ca mine si au trecut peste asta. Ma ajuta si sa citesc cartile care imi plac, sa ma uit la serialul preferat. Bafta!

| RaspunsuriSerioase a răspuns:

Incearca sa iti gasesti activitati care te pasioneaza, sau iesi cu prieteni pozitivi. Viata e prea minunata ca sa spui ca esti singur si tristwinking

| GirlyVlog a răspuns:

Mă face fericita muzica, compania prietenilor și hobby-ul meu

| MrWolfey a răspuns:

De fiecare data cand ma simt trist ma uit la chestia asta https://www.youtube.com/watch?v=MYKsbld6LII