| DanDannn a întrebat:

Credeti ca este posibila o relatie pe internet?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Eu zic ca pot exista relatii pe internet.
Si de amicitie si de dragoste.
Eu am avut o relatie de dragoste foarte frumoasa cu un baiat, dragoste la prima tastare laughing. Fara sa vad vreo poza cu el. A tinut un an.

Si relatii de amicitie exista pe net.
Cea mai buna prietena a mea este o tipa cu care vorbesc doar pe net. Ne intelegem minunat, ma ajuta mereu si ador sa o enervez laughing.

9 răspunsuri:
| thereforyou a răspuns:

Nu se poate numi relatie ci hobby.

| Gabitza a răspuns:

Nu stiu ce sa zic! E greu, dar nu imposibil. Poate sa nu fie sincer si tu sa pui suflet si sa suferi. Dar, poate fi un baiat serios si sa va intelegeti chiar bine. Ar fi bine sa va si vedeti o data! happy

| jasmine73 a răspuns:

Ce fel de relatie? de amicitie, de prietenie sau de iubiti?

| cornel a răspuns:

Da ,de ce nu?

| DanDannn explică:

Da, oarecum...

| AnnaGrohl a răspuns:

Nu, eu nu cred in asa ceva! Nu cunosti persoana cu care vorbesti, chiar daca-ti spune ca-i femeie/barbat poate fi barbat/femeie. Deci eu nu sunt de acord cu asa ceva. Dar tu esti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pay. daca tu chiar pui suflet ar fi posibil. Dar eu zic ca prima trebuie sa va cunoasteti. Daca te pacaleste si tu pui suflet?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daa, numai sa nu intervina plictiseala sau epuizarea subiectelor de discutie. E bine totusi ca in felul asta se poate indragosti nu de fizicul tau ci de sufletul si felul in care gandesti tu

| deea1997_1491 a răspuns:

Depinde de voi
Sau mai ales de partenera ta
Parerea mea este ca ar merge happy