| amaliaamely a întrebat:

Deci...un bait din clasa ma tot face curva..chear daca nu sunt..sia cum toata lumea ma crede curva, cum sa il fac sa nu ma mai faca curva... funda:X

5 răspunsuri:
| NoSens a răspuns:

Intreba`l de ce tot face asta si spune`i ca te deranjeaza iar daca reactioneaza ca un nesimtit spune`i dirigintei sau dirientelui sau invatatoarei

| AdyP20 a răspuns:

Te face curva pentru ca te place si nu te poate avea. Ii zici asta.

| anabahebak a răspuns:

Nu ii mai permite... spune-i dirigintei.

| UnCalatorPrinViata a răspuns:

Pana la urma cei ce ar trebui sa conteze cu adevarat pentru tine sunt cei ce nu daou 2 bani pe "gura lumii", stii cum se spune "ete ****. vorbete lumeahappy"

| Venessis a răspuns:

Rip his head offlaughing)