| LadyClassy a întrebat:

Credeti ca ar fi ok sa ii spun eu prima prietenului meu ca vreau sa facem sex? Am 14 ani, la vara fac 15 si stiu ca sunt mica dar simt nevoia sa o fac.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu exista un sablon potrivit caruia sa se inceapa viata sexuala, aceasta depinde de o serie de factori fizici, psihici sau mentali. Dezvoltarea fizica este deosebit de importanta dar la fel si cea mentala. Daca tu te simti pregatita psihic sa faci acest pas nimeni nu iti va putea schimba hotararea si sunt convins ca esti constienta ca doar o data in viata te poti dezvirgina.S-ar putea ca acest aspect fizic sa conteze vreodata in ochii cuiva deci este important sa reanalizezi foarte atent dorinta ta.In cazul ca hotararea ta este definitiva, nu pot ura/dori decat sa ai parte de o dezvirginare cat mai usoara.

12 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Nu ai corpul suficient dezvoltat pentru sex, dar daca ti neaparat da-i bice

suntserios
| suntserios a răspuns:

Simti nevoie la 14 ani? nevoia care o simti tu e sa il intanesti pe Mikey Mouse nu pe Moby Dick

| KamaSutra a răspuns:

Iti sugerez sa nu faci asta, vei regreta mai tarziu

| Doub a răspuns:

E viaţa ta.
Te lăsăm să ţi-o distrugi liniştită.

| Suck a răspuns:

Ramai la masturbare, daca nu te poti abtine atunci spune-i.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dă-ți o palmă!

| Satango a răspuns:

Nu e o decizie prea bună pe care ar trebui s-o iei. La vârsta ta nu prea poţi să iei o decizie prea bună în acest sens. Aşteaptă să mai creşti. Odată făcută treaba asta nu mai poţi s-o întorci happy Rămâne tipărit pe viaţă.

| anonimguy3 a răspuns:

Mai repede te gandesti la evaluarea de peste 1 saptamana decat la sex laughing

| Cristinaaa57 a răspuns:

Nu,ai doar 14 ani, mai incolo ce faci?! nu fa greseala asta

| RaisaPretty a răspuns:

Eu cred ca la varsta ta ar trebui sa te gandesti la alte lucuri decat sex.

| RaissaM a răspuns:

Lasa-ti-o sa isi inceapa viata sexuala la ce varsta vrea ea. Daca il iubesti cu adevarat si simti ca si el te iubeste fa-o. Vezi sa nu regreti dupa.
Eu am 15 ani si i am spus prietenului meu din vorba in vorba ca ma simt pregatita(au mai fost di alte discutii despre asta inainte) si s a intamplat dupa cateva zile.
Iti zic din nou, ai grija cu cine o faci pentru ca o sa il iubesti mai mult si dupa poate o sa regreti.
Pup

| DeeLiTe a răspuns:

Mai bine ai incepe sa lucrezi la temele de vacanta...