| alexutza222 a întrebat:

Credeti ca are importanta inaltimea in cuplu?
Ati avea o relatie cu un baiat mai scund decat voi, respectiv o fata mai inalta?
Dar de inaltime egala, insesizabila fiind o diferenta?

16 răspunsuri:
| Drolja a răspuns:

Tu, fetiță, tipul de 1, 75 e în regulă!
Eu m-am văzut cu tipi mai scunzi decât mine.

Nici măcar nu trebuia să mă las pe vine, intra perfect!

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Inaltimea conteaza nu fiti ipocriti, o fata inalta va avea dificultati in a face sex oral unui tip mai scund ca ea

| RAY a răspuns:

In mod clar conteaza mai mereu baieti sunt mai inalti ca fetele,intr-un studiu fetele au ales barbatul cel mai inalt, inaltimea conteaza extrem de mult in viata nu doar in a atrage sexul opus si modul cum vezi lumea, viata etc o persoana mica de inaltime s-a aflat ca unele persoane sufera de frustrari, complexe, nehotarate, chiar si nivelul de fericire e mai mare la personalele inalte

| Drimmero a răspuns:

Prefer fetele micute!

| Florentina9210 a răspuns (pentru Drimmero):

Am ''noroc''!

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Tu esti luata, prefer a-mi gasi o "ailalta"!

| Florentina9210 a răspuns (pentru Drimmero):

N-ai cum! Tot la mine iti va fi gandul! smug

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Indiferent...

| Emilian65 a răspuns:

Cred ca inaltimea intr-un cuplu nu conteaza, conteaza intelegerea care exista intre cei doi.

| LoveSleep a răspuns:

Chiar aș vrea sa am o relație cu un băiat mai mic de statură.
Ray, ce faci? smug

| Florentina9210 a răspuns:

Mai mic decat mine, nu!
Baiatul perfect pentru mine trebuie sa aiba intre 1, 75 si 1, 80. Deoarece si eu sunt micuta, am 1, 60.

| evelinna01 a răspuns (pentru Florentina9210):

Cand o sa-ti fure unul ochii nu prea cred ca o sa te mai intereseaze si daca depaseste 1, 80 m laughing) trust me.

| Florentina9210 a răspuns (pentru evelinna01):

Ti s-a intamplat? laughing

| evelinna01 a răspuns (pentru Florentina9210):

Da la 1, 92 laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt destul de înaltă, prefer, ca el să fie mai înalt ca mine.
Cine mai ține cont de înălțime, atunci când iubești.

| evelinna01 a răspuns:

Nu cred ca diferenta de inaltime conteaza, atata timp cat tu esti multumita. Daca tu te simti bine asa, nu ar trebui sa iei in considerare parerea celor din jur. Relatia ta te priveste doar pe tine, nu si pe ei.