| RAY a întrebat:

Credeti ca atractia fizica poate aparea in timp? Ati patit vreodata asa ceva?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă persoana rămâne neschimbata, nu.

44 răspunsuri:
| Dalmore a răspuns (pentru raMLesS):

Ce legatura are? Stiu ca ti se pare ceva WOW, dar ca sa vezi, exista oameni diferiti de tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atractia fizica trebuie sa fie minima mãcar de inceput.
Dupa se compenseaza cu caracterul, carisma, seductia poti ajunge de la nota 5 care ti-o dã pe fizic la 8-9-10.De aceea curteaza poti avea atractie minimã de inceput si s-o maresti. Sau invers sa pornesti cu o atractie fizica de inceput si s-o strici pe parcurs, sa intri in zona prieteniei.

| RAY explică (pentru Dalmore):

Dar il iubesti?

| Emma30555 a răspuns:

Dacă nu e atracție fizica, se poate în timp sa ți placa totuși cum se comporta, sa te simți bine cu el dar ești conștienta ca fizic nu te atrage foarte tare. Se poate întâmpla și sa nu ți placa la început apoi sa ți se para drăguț după ce te obisnuiesti cu persoana

| raMLesS a răspuns (pentru Dalmore):

"Stiu ca ti se pare ceva WOW, dar ca sa vezi, exista oameni diferiti de tine."
Pe bune? Nu te cred.

| Dalmore a răspuns (pentru raMLesS):

Ayyy, please, scuteste-ma de replicile astea basic si da-mi reply cand chiar ai ceva interesant de zis.

| RAY explică (pentru raMLesS):

Ma nu rade de fata nu stii ce inseamna depresia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru raMLesS):

Cam multe fete triste, se dau batalii de la atâtea caractere in caplaughing de se intrã in depresii.
Noi ce sa mai nu reprezentam nici jumate.

| Freya1 a răspuns (pentru Holiday):

Au mai fost persoana ce au spus ca si mine....Ieeeei hai mergeri pe eiwinking

| deadhoe a răspuns:

Stiu ca doar la fete se intampla asta. tie ti s-a intamplat?

| raMLesS a răspuns (pentru deadhoe):

Care ti-e problema?

| RAY explică (pentru deadhoe):

Pe cine ai intrebat?

| deadhoe a răspuns (pentru RAY):

Pe tine

| RAY explică (pentru deadhoe):

Nu