| RAY a întrebat:

Credeti ca persoanele care nu atrag fizic persoanele de sex opus vor avea vreo sansa sa le placa cineva vreodata? daca nu este atractia aia chimica fizica poti fi placut de cineva?

7 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Nu cred. poti fi doar prieten.nu poti ajunge sa doresti o persoana care nu e pe placul tau cum doresti pe una care e

| RAY explică (pentru ignore):

Deci cine nu-i frumos are sansa a fie lonley forever

| SkyPilot a răspuns:

Atractia de care vorbesti nu este la modul general ci de fiecare data intre doua persoane specifice. Nu te place X, treci mai departe, o sa t placa Y sau Z. Fiecare din noi isi gaseste pe cineva cu care "chimia" sa fie reciproca.

| RAY explică (pentru SkyPilot):

Chiar crezi asta?

| SkyPilot a răspuns (pentru RAY):

Da. Am avut la liceu o colega care arata a orice numai a femeie nu. Acum are un sot care dupa parerea mea e dragutel si de calitate, doi copii cu el, si se inteleg foarte bine. Si mai stiu si alte cazuri.

| ychigo a răspuns:

Iti dai seama ca idea de chimie intre două persoane apare după ce se cunosc, așadar daca stai si nu încerci nu-ti găsești jumătatea.

| celdesuspendat a răspuns:

Orice sac isi are peticul. nu disperawinking