| LostMarionette a întrebat:

De ce tuturor baietilor le plac fetele mai mici decat ei?

Răspuns Câştigător
| Laurentiu_4547 a răspuns:

Nu generaliza nu tuturor baietilor le plac fetele mai mici decat ei ( te referi la varsta ). Dar de obicei baieti le plac fetele mai mici ca le pot manipula mai usor, sunt mai usor de ''agatat''. Asta e parearea mea, mult succes.

8 răspunsuri:
| YOUdriveMEcrazy a răspuns:

Pot sa le manipuleze mai usor de cele mai multe ori asa se intampla...

| Voidwithin a răspuns (pentru YOUdriveMEcrazy):

Of of da rai mai sunt baietii astia.

| YOUdriveMEcrazy a răspuns (pentru Voidwithin):

Da normal! Sunt un fel de Hitler laughing

| Cristina45 a răspuns:

Eu sunt fata, dar iti spun de ce cred eu, pentru ca este firesc ca barbatul sa fie mai mare decat femeiawinking

| BlakeLively a răspuns:

Sunt mai usor de manipulat.

| Fayree a răspuns:

~ Nu chiar la toti. Doar ca e "normal" ca baietilor sa le placa fetele mai mici in acest caz ei cred ca detin controlul fiind mai mari cred thinking Cei mari plac fetele mai mici deoarece sunt foarte usor de prostit si foarte naive, ele pun sentiment si asa le poate manipula cum doresc ei. And daca nu e asa... poate asa se mai nimeresc unele cupluri, pot fi mai unice si mai nebunatice...

| Lily8 a răspuns:

Sunt mai usor de controlat neavand experienta multa.Par mai pure.
Alte poisibile motive :
-le place sa aiba grija ei de ele
-pot fi mai deschise, curioase.
-arata mai bine ca fetele mai mari

| Ieedi a răspuns:

Sunt usor de crescut. In sensul ca le educi dupa placul tau si le ai aproape de tine oricand. Sau mai e explicatia batraneasca : atunci cand vei fi batran iti va veni mai bine sa ai o femeie mai tanara langa tine decat una la fel de batrana ca tine sau chiar mai batrana.