| Roxana_2583 a întrebat:

Credeti ca banii aduc fericirea intr-o relatie? da de ce si nu de ce?

1 răspuns:
| Tweetymrrr a răspuns:

Sunt undeva la jumate. Nu zic nici da, dar nici nu pentru ca sunt unii indivizi care asta vor intr-o relatie : sa-l sece pe celalat de bani. Insa sunt si oameni care chiar iubesc si carora putin le pasa de situatia materiala a pertenerului.
...Bani aduc fercirea pentru ca ambele persoane se pot intretine, isi pot face atenti etc.
...Banii nu aduc fericirea pentru ca poti sa fii bogat si sa te certi cu cel de langa tine.
In general femeilor le plac cei cu bani, pentru ca le ofera tot ce vor, dar la un moment dat se cearta cu acestia pentru anumite fleacuriwinking