| Pamanteanul a întrebat:

Credeți că banii aduc fericirea într-o relație?

7 răspunsuri:
| oglindasultanului a răspuns:

Groaznica e viata in controlul lor

| mastadont a răspuns:

Nu o aduc dar o întrețin, iubirea trece și prin stomac.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca aduc relatia in primul si primul rand(uneori) rolling on the floor

| Pamanteanul explică (pentru anonim_4396):

Am 1 milion de dolari, intri în relație cu mine?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Pamanteanul):

Nu ma lua te rog cu astfel de "deomnstratii"puerile care ar arata ca banii nu conteaza deloc cand e vorba de relatii. Nu am 16! ms!

| GirlOnline81 a răspuns:

Banii n-aduc fericirea, dar o întrețin al naibii de bine. Nu ma refer la relatii, ci in general.

| SociopatuI a răspuns:

Da.

Pentru cei care spun ca nu, mai baieti si fete, lipsa banilor aduce cumva bucurie in relatie si nu stiu eu?