| Loolsae a întrebat:

Credeti ca cei care nu si-au dat cu parerea la acceasta intrebare o pot face acum? Va rog, daca nu va-ti uitat inca peste intrebare, va rog sa o faceti, am nev de parerile tuturor.:(
http://www.TPU.ro/......a-iubeste/ mersi

Răspuns Câştigător
| Catheryne a răspuns:

Dupa parerea mea nu trebuia sa-i scrii un mesaj atat de lung pentru ca la cat de needucat este fostul tau prieten cu siguranta nu va intelege nimic. Eu daca eram in locul tau incercam sa-l lovesc in orgoliu pentru ca stiu ca asta ii doare cel mai tare pe baietii si i-as fi spus ca m-am plictisit enorm de tare de el si n-am stiut cum sa-i spun si ma bucur ca a facut el primul pas ca sa ne despartim. In primul rand nu m-ai cauta atat de multe explicatii accepta simplul fapt ca fostul tau este un om de nimic care nu te merita. Tu ai nevoie de cineva care sa te iubeasca, sa te protejeze, sa te respecte si sa te pretuiasca si sunt sigura ca vei gasi in final un astfel de baiat daca sti sa te pretuiesti tu mai intai. Stiu ca nu iti este usor dar bucura-te ca ti-ai dat seama la timp ce fel de om este pana nu a fost prea tarziu. Acum ar trebui sa fi cat mai detasata, sa te distrezi cu prietenii, sa iesi din casa, sa te bucuri de viata, sa nu cumva sa-i arati ca suferi dupa el. Pur si simplu UITA-L. Nu are cum sa mai iubesti un om care te-a jignit in felul acesta. Si nu uita pretuieste-te si v-a aparea si jumatatea ta. happy. Sper ca ti-am putut fi de ajutor! happy