| vOdK a întrebat:

te rog citeste tot si spune-mi parerea ta! stiți, acum dua luni jumate m-am desp de uiubita mea. intre timp m-am indepartat de ea pentru ca ea a mai stat in cateva seri cu baieti diferiti, iar eu vorbeam cu alte fete, si imi petreceam timpul cu preietnii. Toate bune si frumoase! doar ca acum o saptamana m-am cuplat cu o „dragoste mai veche„. de o luna credeam ca nu mai tin la ea, nimic nu se mai pune vorba de iubire, dar ieri am aflat de la o amica de a ei ca sta cu un coleg de clasa si simteam ca innebunesc! nujt ce ar trebui sa fac! nu mai pot de nervi...sunt f suparat! ieri am fost cu asta de care m-am desp la patinoar si cu cativa amici... si a aflat iubita mea actuala si imi scotea ochii cu chestia asta dar ci ca ieri am chemat-o si pe fosta iubita intr-un club desi eram doar eu cu iubita ( fetele se cunosc) voi ce credeti, ce ar trebui sa fac! mi-am dat seama ca inca tin la fata de care m-am despatrit acum 2 luni! mersi ca ai citit tot! :*:*:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce nu aţi înţeles, băitul a fost clar. straight face Hey fă ceea ce-ţi spune inima...mai rau este că fosta are un alt iubit şi tu eşti cam gelos; gelozia = cu te iubesc happy
Da încă mai este ceva ceva în inima ta, fă-ţi ordine în "compartimente" şi vei găsi o soluţie să-ţi recapţi fosta iubită. happy
O seară faină, te aşteptăm cu veşti bune, sper că ai înţeles cevahee hee

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Stai linistit amice ca mai incolo iti va veni jumatatea ta peste cativa ani
tu alegi daca vrei sa mai stai cu fosta si apoi iar te superi pentru ca greseli va comite la rand.

| elena a răspuns:

Vorba lui Caragiale "ale tineretii valuri" sau "astazi este, maine nu-i".

| Miley a răspuns:

Nu inteleg. Ti la amandoua? Daca e asa hotarastete odata. Dar tias sugerao pe cea care tea iubit mai mult.

| JelLy_3370 a răspuns:

Pai. daca tu simti ca iti place de "fosta" eu zic sa nu te desparty ink de actuala, cel mai bine incearca sa o linistesti (daca mai e nevoie)cu faza care s-a intamplat si incearca sa vorbesti"pe ascuns" cu fosta si poate rezolvi ceva, nu stiu ce sa zic e complicat:*succeswinking

| SuKi2KirAi1 a răspuns:

Eu cred ca trebuie sa te hotarasti dupa cum iti spune inima. alege-o pe una si las-o pe cealalta. Dar daca o alegi pe cea actuala si nu pe cea de care te-ai despartit cu 2 luni in urma...incearca sa clarifici lucrurile.nici eu nu am inteles mare parte din intrebare. dar ce sa-i faci? dar, daca o alegi pe cea de care te-i despartit cu 2 luni in urma...trebuie ca ea sa simta acelasi lucru pentru tine. dar ce spun? eu sunt mica. dar sunt fata si cam stiu ce s-ar putea intampla daca nu-ti asculti inima :ramai fara niciuna. oi fi eu mica dar ma pricep in dragoste

| reyna_7838 a răspuns:

Pai daca tii la fata d care te-ai despartit impaca-te cu ea, fii sincer si spune-i ce simti. poate si ea simte la fel ca tine ca stie ca esti cu alta. succes :-)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fi o idee sa scrii in limba romana.

Bafta!

| Alice1122 a răspuns:

Pai daca tot iti place de fata aceea de ce te-ai despartit de ea?

| allexutzza a răspuns:

Raspunsul ar trebui sa ti-l dea inima si sufletul tau nu nosi cititorii acestui site...nu stiu e decizia ta cu cine ramai dar eu zic sa incerci sa te indepartezi de amndoua pentru ca nu te merita