| CaPpY_7993 a întrebat:

Buna happy. am nevoie de ajutorul vostru intr-o problema straight face. eu am 14 ani, iar pr meu 17, aproape 18. suntem impr de 3 saptamana, dar ne cunoastem de un an sh ceva... aproximativ acum o luna, dupa ce m`am desp de fstu meu prieten sh cel mai bun prieten al lui, mi-a zis ca tine f mult la mine sh ca ma iubeste. inainte vorbeam f mult prin msje. ne intalneam in grup cu totsii. dar acum nu prea mai vb cu mine. abia daca ma intreaba ce fac de vreo 2-3 ori pe saptamana. acum 2 saptamana in weekend m`a intrebare dk ies doar cu el afara sa ne plimbam. dar sambata eu nu am iesit. iar duminika nu i-am mai spus nimic straight face. vreau niste idei, sugestii. sa-l intreb ceva sau sa-l las asa? am nevoie de multe raspunsuri straight face. v rog ajutati`ma straight face

2 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Când te-a văzut așa analfabetă a fugit mâncând pământul, cred eu.
Dacă vrei să te ajutăm scrie în română, nu în limbaj codat. Noi suntem mai comuniști așa, nu înțelegem limba proștilor. Vorbește română.
Baftă

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@7h30. Se spune ca cine se aseamana se aduna. In concluzie, ce se poate spune de prietenul ei? Oare astia cum se intelegeau prin "mesaje"? Iar aia se numeste messengereasca si eu m-am obisnuit cu specimene de acest gen. Insa tot nu m-am prins ce ne-a intrebat.
@CaPpY. 1. Ce pana mea ai scris acolo?
2. Prietenul tau cel mai bun ti-a zis ca fostul te iubeste?
3. Te-ai despartit de iubit si de prietenul sau cel mai bun?
Reformuleaza ca nu prea am inteles nimic!
Baftaaaa.