| Carmina99 a întrebat:

Credeți că cel care părăseşte o relație se întoarce după un timp?

Răspuns Câştigător
| LuccaToni a răspuns:

DA. Cunosc cazuri cand s-au intors

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da si nu. Depinde de situatie si chef

| corbulalbrosu a răspuns:

Probabilitatea de a reveni inapoi intr-o fosta relatie, devine posibila doar in cazul in care ii este afectata grav... memoria. Sanatate! big grin

| Andreeush a răspuns:

Depinde de persoană.

| alina2k18 a răspuns:

Daca nu mai are pixxxda normal ca se intoarce unde stie ca e primit si nici nu trebuie sa faca vreun efort laughing

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Ha, ha, ha, ha, ha, ha prost e ala care iubeste nu care lasa sa stii si tu lucrul asta ha, ha, ha, ha, ha, ha https://www.youtube.com/watch?v=wcinzmfZeCc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde. Dar de cele mai multe ori nu se intampla asta.

| Paul754880338 a răspuns:

Raspunsul il ai tu, daca esti una din partile implicatr in fosta relatie.

| Denisa0954 a răspuns:

Dacă el consideră că a avut ceva de pierdut, da, se intoarce. Dar dacă era o relație toxică, care nu l făcea fericit, nu prea ar avea de ce sa se întoarcă. Decat daca ar spera la o îmbunătățire

| lorena1gianinak a răspuns:

Depinde de cum a fost relatia si de temperamentul celui care pleaca. daca a fost o relatie cu certuri, batai si asa nu se va intoarce nimeni. Daca se intoarce acea persoana uneori nu e acceptata de cealalta.

| Ralena a răspuns:

Prost e cel ce da, nu cel ce cere happy. Nimeni nu pleaca dintr-o relatie de bine ce ii e. Daca se intoarce o face doar fortat de imprejurari.