| anonim_4396 a întrebat:

Credeți că după 5 ani de relație cu fosta iubită se va întoarce înapoi la mine?

10 răspunsuri:
| Emazio a răspuns:

Nu, dar daca dadeai mai multe detalii puteam sa ne facem si o parere.

| Yukidaruma a răspuns:

Se presupune că după atâta timp, relația voastră ar trebui să fie deja destul de stabilă. Dacă motivul este unul stupid iar despărțirea a fost doar ceva făcut datorită emoțiilor de moment, atunci da, va realiza că a fost o prostie. Dar dacă motivul este întemeiat, atunci nu...mai ales dacă între timp și-a găsit pe altcineva.

| DeathIncarnate a răspuns:

Slabe șanse.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu cred ca sa va mai intoarce vreodata!
Oricum, relatia nu ar avea nici un viitor cu o fosta/fost.

| Catrice a răspuns:

O ruda de a mea a divorțat după 11 ani. El s-a însurat după 1 an, iar ea după 3 și ceva. Nici măcar nu-și mai vorbesc laughing

| Andreeush a răspuns:

In nici un caz, mai ales dupa atatia ani.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Daca a incheiat-o după atâta timp, înseamnă că a avut un motiv bun.

| Elena9328 a răspuns:

Nu

| Stropdeploaie a răspuns:

Cand femeia da de bine. uita si de mama si de tata si de copil!

Răspuns utilizator avertizat