| David24876 a întrebat:

Credeți că contează mașina pentru a impresiona o fată?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La unele, nu. Dar la majoritatea, da.

| J0B0MAT a răspuns:

O mașină, casă, haină, bijuterie etc de valoare, care iese în evidență impresionează pe oricine pentru că nu sunt lucruri foarte comune.Asta nu înseamnă că te va plăcea cineva pentru ele.Vor plăcea acele bunuri, atât.

| VoidEternal a răspuns (pentru J0B0MAT):

Cand aud de bijuterii la barbati imi vine sa vomit. Singura bijuterie a unui gentleman este ceasul!

| Lupică27 a răspuns:

In ziua de azi da.

| Rux04 a răspuns:

Nu pentru toate.

| MistarGoGu a răspuns:

La cele cu IQ-ul *( nivel de inteligenta ) cat mărimea de la picior POATE TINE! O fata cu educatie va aprecia un băiat cu educatie, curat si manierat. Daca se intampla sa dețină si o masina buna este un plus! Pentru o " gâscă " fara mari pretenții de la iubit sau viața card-ul cu €€ si BeMeWeu stau la temelie!

| norisorulpufos a răspuns:

Contează.
Uite,acum cu loganul nu mă vrea nimeni.
Când am avut jeep chiar și fata de la spălătoria auto era deja disponibilă.
Nu știu dacă pentru o noapte sau poate mai mult.

| Alexandralore a răspuns:

Pentru o fata care te iubeste nu conteaza dar pentru majoritatea da