| vasy_9519 a întrebat:

Voi care credeti ca este cea mai buna masina?

11 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

In teste media dintre calitate, viteza, rezistenta, confort, siguranta etc. a fost cea mai ridicata la Toyota Land Cruiser 2011 motorizarea V8 de 4.5 Diesel!

| RS4 a răspuns:

Buna la : economie carburant? viteza maxima? gropile noastre? ecologica?

| heddy10 a răspuns:

Pt drum lung= Audi A6 AVant.
Pt drift-uri=Nissan Skyline GT-R 34
Pt Off Road=Nissan X-Trail, Hummer H3, Range Rover Sport.
Pt "liniute"=Audi A4 4WD, Subaru Impreza WRX STi, Mitsubihsi EVO LANCER
Viteza=Bugatti Veyron, Koenigsegg Agera R.

| ombladon a răspuns:

Nu exista cea mai buna masina.de ex o masina care atinge 400 km/h este buna dpdv al vitezei dar dpdv al consumului sta foarte prost...cred ca ai inteles ce vreau sa spun.Mie imi place BMW M5

| mihaibr11 a răspuns:

Audi S8

| tyty_1709 a răspuns:

Cea pe care ti-o permiti

| KingJulien a răspuns:

Pai range rover,land rover,lamborghini, nissan(toate marcile), etc.

| JuLLiaN a răspuns:

Lamborghini este cea mai buna firma dupa parerea mea dar masina nu am idee...nu poti compara masinile, poate una este cea mai buna la viteza, una la curbe, nu stiu ce sa zic.

| Wicku a răspuns:

In general, Volkswagen la rezistenta
Viteza-Lamborghini
4x4-Hummer modele mai vechi
Controlare usoara-Ferarri

| puf_7199 a răspuns:

Dacia

| MoldovanI a răspuns:

Cea pe care iti permiti sa o intretii.