| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca daca am 18 ani si nu am prietena e vreo problema?

Răspuns Câştigător
| 地獄に行く a răspuns:

Auzi. dar chiar conteaza parerea celorlalti? pe bune acum. ce problema ar putea fi? sa se trezeasca un adormit sa faca niste comentarii dupa parerea lui,, marfa frate,, dupa parerea altora deplasate? in viata ta faci TU ce vrei, cum vrei si cand vreiwinking btw. unii spun ca exista doua categorii de oameni: cei ce se lasa dusi de val si cei ce sunt impotriva valului. dar iti spun ca mai exista o categorie (eu vorbesc despre orice aspect al vietii si nu doar despre relatii) cei care CREEAZA VALUL! Fi inteligent.winking

3 răspunsuri:
| JoshuaNNN a răspuns:

Nu e nicio problema...tu cauti persoana aceea speciala si inca n-ai gasit-o, nu trebuie sa iti fie rusine.
Ai grija ca in ziua de azi trebuie sa ai noroc ca sa gasesti o fata care sa te iubeasca cu adevarat, chiar daca toate spun " o sa te iubesc mereu " sa nu le crezi, crede-ma ca am patit-o pe pielea mea: am crezut si am pus mult suflet, dupa cateva zile de la spusele ei mi-a zis ca vrea sa fie singura si de atunci nu a mai vorbit cu mine mai deloc... eu am stat si am suferit ca prostu laughing

Răspuns utilizator avertizat
| IDamonSalvatore a răspuns:

Nu e nici o problema.