| hidenseek a întrebat:

am 13 ani si n-am avut nici o prietena pana acum credeti ca e vre'o problema?

10 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Dimpotriva,inseamna ca iti traiesti viata si copilaria asa cum trebuie!
Timp de fete ai o viata intreaga, cu copilaria nu te mai intalnesti, profita cat mai mult poti de anii astia lipsiti de griji!
Si, lasa-i pe ceilalti sa-si piarda somnul de grija fetelor, tu sa-ti porti tie de grija!

| Sara2 a răspuns:

In sfarsit un baiat cu capu pe umeri
Bravo!
o sa ai tot timpul, nu este absolut nici o problema

| NothingImportant200 a răspuns:

Nu, chiar deloc. Si eu am 13 si nu am avut nici un prieten

| DΣΣΔ a răspuns:

Nu e nimic iesit din comun poate la tine n-a venit inca timpul daca o sa vrei vreodata sa ai vreo iubita o sa o ai, dar sa nu te gandesti ca apoi o sa stai cu toate fetele care-ti plac o sa stai cu una care te place si o placi

| AlexTroll a răspuns:

nu e nici o problema eu am facut de cutand 14 ani si nu am avut nici o pritena, sincer as vrea sa am o prietena care sa imi placa cu adevarat nu numa de dragul de a avea iubita, stai linistit si caut-o pe cea mai potrivita pentru tine cand va veni timpul

| benga94 a răspuns:

Nu e nici o problema, stai linistit si ocupate de alte activitati, de cit sa iti faci prietena si sa gasesti vreo nebuna cicalitoare mai bine stai singurel pina pe la 16 ani asa, cind simnti nevoia faci rosti de 100 de lei si tiai facut placerile, momentan stai solo.

| SabbySabbynutza a răspuns:

Nu...dc ar fi una.Ai timp destul sa cunosti o fatahappy

| prrocuror a răspuns:

Aceiasi treaba ca greece12...

| MissSunshine94 a răspuns:

Pe cind aveam eu 13 ani, inca ma jucam cu papushele si ma bucuram de frumoasa copilariehappy asa ca bucurate si tu cit mai e posibil.happyhappy

| Raaazvan a răspuns:

La 13 ani trebui sa te uiti la desene animate nu sa ai prietene. Traiesteti copilaria