| FaraNume67 a întrebat:

am si eu o problema. Am o prietena am inceput sa ne apropiem, nu suntem impreuna dar ne sarutam..., cand suntem singuri, cind mai e cineva ne purtam normal, ce credeti ca se petrece intre noi? credeti ca e doar atractie fizica? sau?

Daca voi aduce in discutie subiectul sex cum credeti ca va reactiona?

3 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Mai trebuie sa astepti pana aduci in discutie subiectu asata.Fa-o sa tina la tine nu te arunca cu capu in fata asa direct.keep Calm and you will get your gift laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

SEx. Nimic serios cum ar fi: "hai sa-ti fac cunostiinta cu familia mea, cu sora, fratele, pisica, cainele."

| micutzafinetze a răspuns:

E doar o atractie fizica parerea mea si daca aduci vorba despre sex vezi ce pareri are si daca parerile sunt pozitive propune-i sa faceti lucrul acesta