| BabyLove_7970 a întrebat:

Credeti ca daca iubitul vostru va spune ca ar vrea sa fiti prima cu care o face, vrea doar asta sau va iubeste si de aceea isi face planuri cu voi? Baieti, voi cum ganditi cand spuneti asta?

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Daca mi-ar zice asa ceva m-as gandi:
a)e in calduri si "fetele" sunt suprasolicitate
b)are cea mai proasta vrajeala de la Stefan cel Mare incoace
c)sigur vrea sa ne maritam, sa facem copii si sa murim privindu-ne in ochi
Varianta c) este un pamflet si trebuie tratata ca atare

| niko a răspuns:

Nu ar trebui sa ma gandesc daca imi va spune ca vrea sa fiu prima cu care o sa o faca pentru ca a facut. o deja si nu cu minewinking
si ca sa rasp la intrebare probabil ca ma iubeste happy asta daca e o relatie serioasa adica cel putin 1 luna happy
si daca din prima saptamana imi propune asta e clar ca a pus un pariu cu pr lui ca o sa reuseasca sa fiu eu prima lui fata happy

| κλάους a răspuns:

Pai eu daca as avea prietena i-as spune asta doar daca o iubesc...si plus daca am avea cel putin 1-2 ani impreuna... dar nici o data nu as face dragoste ca am pus pariu cu unu sau mis eu mai "smecher"

| Alfonso a răspuns:

Pai, asta depinde de fata, la unele fete pot sa le zic, doar pentru ca asta vreau sa o fac cu ele, la altele, pentru ca le iubesc.nu stiu ce sentimente are iubitul tau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca un baiat spune asta e vrajeala totala happy (sunt baiat)

E prea obsedat de sex si de aia. Dar nu inseamna ca nu te iubeste poate sa fie si aceasta probabilitate