| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu cateva intrebarihappy in primul rand, prima este pentru baieti. va place sa fiti abordati de o fata[ma refer atunci cand urmeaza sa isi exprime sentimentele] sau prin prietenele ei? Credeti intr-o relatie de 13 - 17? [ani]. va plac fetele timizi? nu ma refer la cele care nu scot nici un cuvant. si inca ceva:: voi baietii va ganditi numai la prostioare?rolling on the floor))).

7 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

1.De fata, nu de prietenele ei.
2.13-17? Sincer, nu!
3.Da.

| noja11 a răspuns:

Mi-ar placea sa fiu abordat de fata respectiva si nu de prietene ar insemna mult pentru mine, nu conteaza sa fie mai mica cu un an sau doi, imi plac mai mult fetele timide pentru ca se implica mai mult emotional si le pasa mai mult de relatie decat alea mai "dure", asta-i greu laughing da cateodata ne gandim si la prostioare dar numai cateodata laughing.

| frikk a răspuns:

devil de parca nici "vouă" nu vă place acele prosti smug

| frikk a răspuns:

He hedevildevil de parca nici "vouă' nu vă plac acele prosti smug iar despre timide ca timide pana "gustati" ca apoi nu va mai saturati love strucklove strucklove struck

| richarddawkins a răspuns:

De ea personal
nu prea cred aia nu-i relatie sa fim seriosi
nu ca fetele alea zgarie rau
sincer nu prea ma gandesc la sex si nu cred ca toata ziua un baiat sar gandi la asa ceva

| dan1989 a răspuns:

Mi-ar placea sa o faca indiferent cum, atata timp cat sentimentele respective sunt sincere si din suflet. Prin prietene ar face-o pentru ca e timida. Sincer, prefer fetele timizi deoarece ele nu te fac sa suferi, sunt fete educate si sufletiste...dar din pacate sunt din ce in ce mai putinesad...

| nac98 a răspuns:

Nu imi place sa fiu abordat de o fata sau de prietenii ei ...Si o relatie foarte greu dureaza 13-17 ani.Sunt mai de treaba fetele timizi decat celelalte.Nu ne gandim la prostituate doar la fete care sa fie de treaba nu acum sa fie cu tine..si maine cu altul. Funda?