| Spinoasa a întrebat:

Credeti ca e bine sa ai incredere deplina in iubit/iubita si mai ales cand intervine si distanta?

5 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

In orice tip de relatie trebuie sa mentii o doza de scepticism!

| Narfundo a răspuns:

Nu! Bine inteles.Eu o sa am incredere numai in femeia mea si copii mei.Nu in toate boarfele.Invata cumetre sa iti urmezi instinctul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incredere? pana la o anumita limita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e o relate serioasa da este bine sa ai incredere

| OrangeJuice a răspuns:

Incredere deplina intr-un iubit de care sti ca mai devreme sau mai tarziu te vei desparti oricum?! Nu cred.Eu nu as avea.