| Elena1234456 a întrebat:

Credeti ca poti face pe oricine sa te placa ca iubit/iubita?

Răspuns Câştigător
| Foxyyyy a răspuns:

E imposibil sa fi placut de toti.

19 răspunsuri:
| YukyTsukiyomi a răspuns:

Da happy eu chiar cred ca pentru ca mi s-a intamplat de n ori.Depinde doar de tine daca te va placea in acel modwinking

| ReiVaN a răspuns:

Daca tu esti la avatar sa fi sigura happy
sa se indragosteasca e greu happy dragostea nu creste in copaci...sa te placa da, poti happy

| SilentStriker a răspuns:

De ce nu incercam?smug

| Liviucu a răspuns:

Raspunsul meu este nu per general. Dar, in unele situatii daca fata (banuiesc ca esti fata) isi pune in plan ceva, va si reusi doar daca se va darui cu toata inima ei, va face orice si va trece peste orice si va lupta... pentru acel baiat... Daca ii vei arata ca tii la el, ca il placi asa cum este el aratandu-i totodata ca nu este perfect nici el. atunci va fi al tau. Si, ca un mic sfat de inceput, cireasa de pe tort la muuulti baieti (inclusiv si la mine) este ca aproape toti ajung sa tina la o fata daca aceasta are grija de el zilnic indiferent ca e vorba de telefon, mess, etc.

Oricum, iubeste acum cat inca nu ai peste 20, pentru ca in adolescenta iubesti cel mai pur, cel mai sincer, cel mai frumos. happy

Succes Ali! :*

| Elena1234456 explică (pentru Liviucu):

Multumesc mult. interesante sfaturile tale, foarte big grin mi-ar placea sa mai vorbim, sa ma mai ajuti. se poate?

| Liviucu a răspuns (pentru Elena1234456):

Sure. happy

| lpavel a răspuns:

Sa te placa, sa te doreasca DA, dar sa se indragosteasca de tine, foarte greu...

| Dariusuu a răspuns:

Nuu.

Sunt persoane care oricat de bine ai arata, ori cat de frumos te-ai imbraca, ele nu vor vedea nimic la tine.

Pot sa iti spuna un sincer : Nu esti genul meu.

Tot ce poti face e sa fi o persona placuta.

| LolaLollita a răspuns:

Probabil ca da. Pe oricine vreau eu, nu pe oricine in general.

| TheSmith a răspuns:

Nu cred ca pe oricine.

| xanderblackx a răspuns:

Atata vreme cat si el te-ar placea... si nu, nu poti face pe oricine sa te placa, pentru ca depinde de ce standarde ai tu, si depinde ce standarde are cel / cei din fata ta. numai bine

| CosticaShtrengarul a răspuns:

Ascultama pe mine, doar daca le pui pa masa varza murata cu acritura si un pic de compot de acrinele. Merge! Eu am sotie la 68 de ani acum! O cheama Smaranda dar cui ii pasa. Trucul a functionat, corect?winking

| marmotavorbareatza a răspuns:

Dwaaaaaa!

| Sisitta a răspuns:

Nu

| aly1alyca a răspuns:

Da

| Nim3niAltul a răspuns:

Da depinde cat de indragostita este acea prersoana de tine si cat de convingatoare esti tu spunandu`i ca il iubesti.succes:* funda?big grin