| AAlinaaa a întrebat:

Credeti ca e o idee buna sa va indragostiti de prietenul cel mai bun?

Răspuns Câştigător
| Dana211 a răspuns:

Si da si nu! Da pentru ca deja va cunosteti si nu mai e loc de "surprize" si nu pentru ca in cel mai nefericit caz nu iti pierzi doar iubitul ci si cel mai bun prieten

5 răspunsuri:
| vladmR a răspuns:

Nu.Mai bine pastrezi o prietenie decat in final cand nu o sa mai ai nimic

| Eternitas a răspuns:

Bună!
În unele cazuri aşa se întâmplă. Din prieteni cei mai buni, se îndrăgostesc şi se formează o relaţie. Eu sunt de acord, atâta timp cât nu există ceartă, înşelare şi infidelitate. M-aş îndrăgosti doar dacă mă asigur că sentimentul nu este trecător şi este adevărat, adică să nu mă îndrăgostesc doar pentru că este cel mai bun prieten al meu şi mă ajută... Pa, pa

| BLeur a răspuns:

O idee buna este, si mie m-i s-a intamplat sa ma indragostesc de cea mai buna prietena.si am intrebat-o daca ma place, intr-un loc privat.happy. Este absolut normal, sfatul meu este sa il intrebi fata in fata happy, intr-un loc privat happy.

Sper ca te-am ajutat!

| DaRyuSN a răspuns:

Da si Nu!
Da pentru ca din moment ce sunteti prieteni va cunoasteti foarte bine si va intelegeti si o posibil ca relatia voastra sa dureze mult!
Nu pentru ca in cazul unei despartiri e posibil ca prietenia voastra sa se strice!
Alege cea mai buna varianta!
Enjoy!

| DamianIan a răspuns:

Da. E o idee buna. Daca e prieten bun e normal sa il iubesti si sa va intelegeti bine.