| Omis a întrebat:

Hello, credeti ca puteti iubi o persoana si sa fiti indragostiti de o alta?

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

De ce nu?!?

8 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Buna,

Nu.
Cred ca te poti simti atras/a foarte mult de altcineva in schimb, daca in realtia ta actuala nu esti fericitit si te minti singur ca iubesti cu adevarat si va fi bine.

| cristi202 a răspuns:

O iubesc pe mama, si sunt indragostit de sotioara mea. Nu poate fi adevarat? Este!

| Omis explică (pentru cristi202):

Cand am pus intrebarea, m-am gandit ca intelegeti ca nu fac referire si la familie.

| cristi202 a răspuns (pentru Omis):

Eu glumeam, am uitat sa pun emoticonul cu zimbet.

| sofisis a răspuns:

Da. Sunt cazuri. Rare, dar sunt.

| GoldenZenith a răspuns:

Nu. Pai nu mai poți spune că iubești persoana respectiva daca tu te îndrăgostești de o alta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Nu ai cum. Daca simti asta, inseamna ca pentru persoana pe care crezi ca o iubesti, simti atasament sau obisnuinta iar pentru persoana de care crezi ca esti inlove, simti atractie. Ar fii ok daca ai gasi O SINGURA persoana pentru care sa simti aceste doua lucru

| Adiq a răspuns:

Nu cred