| NicoNikolle a întrebat:

Credeti ca e reala o relatie intre o fata si un baiat daca baiatul este cu 11 ani mai mare decat fata?

Răspuns Câştigător
| kittyshor a răspuns:

Depinde de varsta fetei. am avut si eu un prieten mai mare cu 10 ani. acum 3 ani. si da, e posibila, dar asta depinde doar de fata, de varsta ei, si de viata ei. un tip mai in varsta cu 10 ani are alte asteptari de la o femeie

4 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

E cat se poate de reala o relatie de genul. problema e ca nu e prea normala. a zis bine ce-a zis kittyshor, el crezi ca are nervi de copilariile tale? se gandeste la casa lui, la altele.tu inca esti prin baruri. eu zic sa nu, nu sunt bune deloc relatiile astea

| neutrino a răspuns:

Poate fi reala, dar nu recomandata, ba din contra.

| Rotari_Valy_1997 a răspuns:

Da poate fii posibila (experienta).

| pisiccc a răspuns:

Din opinima mea... poate fi reala... de ce nu.