| IonGeorgica a întrebat:

De la ce varsta credeti ca o fata si un baiat pot avea o relatie (nu sexuala) si credeti ca daca fata este mai mare cu 9 luni decat baiatul este o problema?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Pe bune ce relatie e aia daca nu e sexuala? mai bine stai singur, nu e o problema si asa esti freindzone

| Emilian65 a răspuns:

Nu este nici o problema ca fata este mai mare decat baiatul.

| Richard002Toto a răspuns:

Părerea mea este că ar trebui de la 15 ani (ca buni prieteni) după 17-18 ani dacă vor o relație serioasă e super! =D Nu conteză diferența de vârsta! happy

| Alexandra359ufghffghvcghkoh90 a răspuns:

Fata ar trebui sa aibă măcar 14 si băiatul in jur de 15-16;-)