| 1PCrazZy a întrebat:

ce credeti despre o relatie dintr-o fata de 13 ani si un baiat de 16? Fata e prea mica sau baiatul e prea mare?

12 răspunsuri:
| Lell a răspuns:

Dragostea nu are vârstă! big grin

auran
| auran a răspuns:

Fata este prea mica! Reorenteaza- te in cazul in care îți dorești si o relație sexuală cu aceasta.

| AnGeL a răspuns:

E diferenta doar de 3 ani nu cred ca ar fi un imperiment pentru care acestia 2 sa nu fie impreunawinking

| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

Dacă se iubesc, acest lucru nu contează. ( în excepția lui Moni si Iri laughing rolling on the floor )

| Adryana98 a răspuns:

E un pic cam mare diferenta de varsta dar hai sa zicem ca merge. dupa cum a zis si lell: dragostea nu are varsta!

| LoneWolf a răspuns:

In principiu diferenta asta de varsta nu conteaza. Intr-adevar, dragostea nu are varsta. Dar trebuie luat in calcul foarte serios faptul ca fata de 13 ani este inca mica si, prin urmare, inca nu i s-a format caracterul pe deplin; asa ca se poate sa se schimbe extraordinar de mult, poate chiar la 180 de grade... Iti spun din proprie experienta. In aceeasi situatie am fost eu, doar ca eu aveam 15 ani. In rest nu e nicio problema daca ambii parteneri pot trece peste eventualele neintelegeri care inevitabil apar in orice relatie. Bine, eu am considerat cazul in care cei doi doresc o relatie de durata...

| GangstaRap92 a răspuns:

Totusi e urat pentru baiat sa stea cu o fata de 13 ani. Diferenta nu conta daca erati amandoi mai mari, dar asa nu prea merge.

| ciprian2396 a răspuns (pentru GangstaRap92):

Mie nu mi se pare ca ii urat cat timp ei se iubesc happy

| GangstaRap92 a răspuns (pentru ciprian2396):

Haide frate lasa-ma cu asteastraight face. Gandeste-te daca ai fi baiat de 16 ani, ai umbla cu o pustoaica de 13 ani?
De iubit poti sa iubesti si o fata mai mare nu neaparat pe una de 13 ani...
Iubirea nu are varsta dar conteaza diferenta de varsta si mentalitate in relatie.

| ciprian2396 a răspuns:

Cum a spus Lell "Dragostea nu are varstra" Daca va iubiti poate sa fie diferenta de varstra 5 ani happy

| Lore16 a răspuns:

Nu vad chiar nici o problema, e normal ca o fata sa fie mai mare decat un baiat cu 2-3 ani