| IиоcзитKid a întrebat:

Heey credeti ca diferenta de 4 ani intr. o posibila relatie este mare?batting eyelashes

11 răspunsuri:
| eucumine010 a răspuns:

Nu.

| MarTZius a răspuns:

De aceeasi parere sunt si eu.pana la 6-7 ani eu zic ca estie ok.intre mine si pr mea este de 5 ani si totul e bine.

| xXdoareuXx a răspuns:

Daca exista iubire nu cred ca e problema atat de mare

| Jameson a răspuns:

Nu este deloc mare diferenta, eu zic ca este chiar perfect. In dragoste nu conteaza varsta.

| MelindaS a răspuns:

Nu este mare atata timp cat va iubiti,iubirea nu are sex, varsta, culoarewinking

| InjectabilTerror a răspuns:

Părerea mea e că nu contează vârsta. happy

| Chocolateeee a răspuns:

Un lucru sa stii "Dragostea nu are varsta" :*

| alynutza99 a răspuns:

Doamnee.desigur ca nu.Intre mine si.''al meu'' este de 8 ani:-sSi niciodata varsta nu va conta.:*

| buburuzel a răspuns:

Nu! depinde de cat de maturi sunteti voi! la mine diferenta e de 5 ani si merge bine treaba!

| Cristi_Sandor_1990 a răspuns:

Depinde, daca fata`i mai mare cu 4 ani ii mai bine, si depinde de varsta care o aveti adica, 13-17 ii aiurea laughing dar 20-24 ii binisor

| AntonioMihail a răspuns:

Nu.