| Daria a întrebat:

Credeti ca exista in lumea asta persoane care va iubesc cu ADEVARAT? Daca da, cine?happy

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da, mama mea. Ma iubeste ca pe copilul ei si pentru mine e suficient mai mult nu vreau.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
A fost mama!
Pa, pa.

| TitiDrLove a răspuns:

Da exista! atunci cand iubesc uit de toate si ma daruies total acelei persoana! pun foarte mult suflet in relatie,imi plac relatiile de lunga durata,imi place sa fiu romantic, imi place intelegerea, imi place ca relatia sa se bazeze pe incredere maxima - insa. nu imi place ca in ziua de azi nu mai sunt apreciate toate astea! acum apreciat e faptul ca umblii cu 4 deodata sau cu una 1 zi cu alta 2. funda?

| Carmen a răspuns:

Desigur.parintii mei, bunicii si iubi big grin

| Gabitza a răspuns:

Da! Mama! Este singura care ma iubeste cu adevarat de pe oamantul asta. Nu am nici cea mai mica indoiala. Doar ea.love struck

| DenisaAbdn a răspuns:

Da. Familia.

| Denisa a răspuns:

Probabil parintii, desi la cate certuri si vorbe grele mi-a spus mama incep sa ma indoiesc. Totusi cred ca exista iubire adevarata.

| Forevăr a răspuns:

Da, parintii :X, prietenul/ prietena, sora/fratele

| pwp a răspuns:

Parintii si bunicii.

| Deea a răspuns:

O daaaaaaaaaa! pai...mama happy si iubiii! love struck

| MBAAA a răspuns:

Parintii...la iubit inca mai am indoieli.straight face

| Mykidutza a răspuns:

Parintii si iubitul/a.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur că da. Orice părinte îşi iubeşte fiul/fiica lui cu-adevărat,chiar dacă o/îl mai ceartă,chiar dacă nu-l/o răsfaţă mereu,indiferent ce i-ar spune pentru un părinte copiii sunt comoara sufletului.
Iubire adevărată poţi primi şi din partea prietenului/logodnicului/soţului tău,în cazul în care există respect reciproc,iubire sinceră şi puţină credinţă. Da, prietenul meu mă iubeşte cu-adevărat. De ce spun asta? De ce sunt atât de sigură? Pentru că este o persoană sinceră, ştie ce-şi doreşte de la viitor, vrea stabilitate şi un sufleţel care să-i fie alături pentru eternitate.
Iubirea adevărată o poţi primi şi de la propriul copil. Cine este mai sincer/sinceră decât un copilaş inocent şi pur?!
O seară de vis!

| Anness a răspuns:

Buna!
Bine anteles ca exista persoane care ne iubeste cu adevarat. Mama, tata si bine anteles Dumnezeu.
O zi buna pa, pup.