| ClaudiTTssA a întrebat:

Credeti ca exista baieti cumsecade, draguti si sufletisti neprofitori de fete?

Răspuns Câştigător
| Felys a răspuns:

Toata lumea are un scop in viata, pentru unii scopul este sa se indragosteaca si sa isi gaseasca persoana potrivita, pentru altii doar sa profite de naivitatea fetelor, altii sa se inconjoare de prieteni, important este sa ai sansa sa intalnesti persoana care sa iti faca viata mai frumoasa

59 răspunsuri:
| SimonaQs a răspuns:

Da. dar mai rar happy

Pa Pa :*

| h3r a răspuns:

Cam pierduți pe colo-șa.

| RoxanaRs a răspuns:

Exista, doar ca ei se descopera mai greu, iar uneori nici nu-ti dai seama ca sunt in jurul tau pentru ca te astepti sa-l vezi ca si in visele tale.
Tot ce trebuie sa faci e sa-ti deschizi ochii si sa fi foarte atenta, binenteles ca vei vedea si lucruri urate pe care nu le-ai mai azut ( ex: comportamentul nesimtit al unui prieten bun sau ceva), dar ii vei observa si pe ei.

| ClaudiTTssA explică (pentru SimonaQs):

Esti fata? Sau baiat?

| ClaudiTTssA explică (pentru h3r):

Ai foaaarttteee mare dreptate Diabla

| neutrino a răspuns:

Exista in aceeasi masura in care exista si fete cu aceste calitati.

| SimonaQs a răspuns (pentru ClaudiTTssA):

Fata big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt unul dintre cei existenti.
Dovada? Sunt bun, dar singur laughing

| Thextruexme a răspuns:

Eu cunosc si poti sa iti garantez foarte sigur ca este tot ce ai zis acolo si chiar mai mult, din pacate cunosc doar unu si nu ma astept sa dau de altul, sunt pe cale de disparitie. happy

| sayWhaaat a răspuns:

Da, si de obicei sunt singuri, ce-ti spune asta?

| PoeTuL05 a răspuns:

De obicei,voi spuneti ca vreti un baiat sufletist,romantic,devreme acasa, cuminte, etc etc, dar daca il gasiti va bateti joc de el, de aia se curvesc baietii.Scrieti aici ca vreti un baiat asa,dar asta e pana cand dati de el,vedeti ca va iubeste,va bateti joc de el,si treceti pe langa, apoi ziceti:Nu gasesc baiatul cuminte, romantic, sentimental, sufletist...Trist dar adevarat

| annasuper3000 a răspuns:

Sigur ca exista. Depinde si de ce fel de fata esti tu si de locul in care cauti. In club normal ca n-o sa gasesti un baiat care sa te vrea pentru mai mult de o noapte. Ai fi surprinsa de cat de multi baieti ok sunt in jurul tau pe care nici nu-i observi. O sa apara atunci cand te astepti mai putin. Succes :*

| Nu a răspuns:

Sincer am si eu o intrebare pentru tine: ai probleme cu capul? Cum poti pune o asemenea intrebare? E ca si cand intreb si eu pe aici "oare mai exista fete care nu se prostitueaza?". Ti-ar place sa generalizez si eu asa? Fetito, ai dat cumva peste vreo 2-3 "baietasi" de cartier si gata, ai impresia ca i-ai vazut pe toti, ca esti in stare sa judeci?
Mi se face scarba de tine.
Iti zic cu toata sinceritatea: sper sa nu gasesti un baiat bun pentru ceea ce ai putut sa intrebi.

| kbxftw a răspuns (pentru h3r):

Ceeee? Adică sunt pierdut? waiting

| h3r a răspuns (pentru ClaudiTTssA):

happy
Îi găsim noi...

| h3r a răspuns (pentru kbxftw):

Ești tu drăguț, cumsecade și sufletist?

| kbxftw a răspuns (pentru h3r):

DA.

| h3r a răspuns (pentru PoeTuL05):

Și când aveți parte de una cuminte care vă așteaptă acasă, plecați la alta.
Este sau nu este?

| h3r a răspuns (pentru kbxftw):

Și de ce nu ne-am luat până acum?

| kbxftw a răspuns (pentru h3r):

Pe mine mă întrebi?

| h3r a răspuns (pentru kbxftw):

Bine, e vina mea...

| sebby27 a răspuns (pentru h3r):

Acum pupati-va!

| mona a răspuns:

Exista dar asa mai rar

Răspuns utilizator avertizat
| h3r a răspuns (pentru sebby27):

Și cu tine dacă vrei.

| kbxftw a răspuns (pentru h3r):

Ceee? Na păi uite d-asta...

| h3r a răspuns (pentru kbxftw):

D-asta? Da, d-asta...

| PoeTuL05 a răspuns (pentru h3r):

Nu neaaparat.Am avut parte de bagaboante destule, si acuma caut da nu gasesc ce vreau.

| h3r a răspuns (pentru PoeTuL05):

„PLM"...

| PoeTuL05 a răspuns (pentru h3r):

Bagaboante vrei doar la inceput cand nu ai experienta. apoi dupa ce prinzi experienta vrei o fata cuminte.asa este de obiceihappy