| luce20022 a întrebat:

Cum credeti, exista prietenie intre baieti si fete?

14 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Te-ai nascut acum? Normal ca exista.Ca de la prietenie se poate ajunge la dragoste este cu totul altceva.

| corbulalbrosu a răspuns:

Te compatimesc domnisoara daca pui o asemenea intrebare. Traiesti inchisa intr-un turn de fildes sau intr-o colivie si nu ai avut/incercat pana in prezent sa experimentezi interactiunea dintre un baiat si o fata?

| neutrino a răspuns:

De ce nu? Prietenia nu este conditionata de sex.

| Emilian65 a răspuns:

De ce n-ar exista?

| lpavel a răspuns:

Cam rar dar exista. In cele mai multe cazuri acea prietenie se transforma in dragoste... happy

| LoveSleep a răspuns:

Amici, doar amici.

| SouLIce a răspuns:

Desigur

Răspuns utilizator avertizat
| Vanqu1sh a răspuns:

Amicitie ii spune, daca lucrurile se leaga spre a deveni cei mai buni prieteni atunci se lasa cu dragoste si inimi frante.

| vioricavio a răspuns:

Cam rar dar mai exista si astfel de prietenii happy Parerea mea e ca e foarte greu.

Răspuns utilizator avertizat
| fqwaf a răspuns:

Da. Am vazut acest lucur intre multe persoane.

| LarisaVescan a răspuns:

Nu cred ca poate exista doar prietenie