| ClaudiTTssA a întrebat:

Credeti ca exista baieti cumsecade, draguti si sufletisti neprofitori de fete?

Răspuns Câştigător
| Felys a răspuns:

Toata lumea are un scop in viata, pentru unii scopul este sa se indragosteaca si sa isi gaseasca persoana potrivita, pentru altii doar sa profite de naivitatea fetelor, altii sa se inconjoare de prieteni, important este sa ai sansa sa intalnesti persoana care sa iti faca viata mai frumoasa

59 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Exista dar asa mai rar

| ionika17 a răspuns:

Fii sigura ca exista, iti garantez eu astahappy

| Nu a răspuns:

Sincer am si eu o intrebare pentru tine: ai probleme cu capul? Cum poti pune o asemenea intrebare? E ca si cand intreb si eu pe aici "oare mai exista fete care nu se prostitueaza?". Ti-ar place sa generalizez si eu asa? Fetito, ai dat cumva peste vreo 2-3 "baietasi" de cartier si gata, ai impresia ca i-ai vazut pe toti, ca esti in stare sa judeci?
Mi se face scarba de tine.
Iti zic cu toata sinceritatea: sper sa nu gasesti un baiat bun pentru ceea ce ai putut sa intrebi.

| ClaudiTTssA explică (pentru Nu):

Daca tu crezi ca am probleme cu capul e treaba ta era o intrbere legata de comportamentul fiecarui baiat si nu nu cred ca am vazut toti baieti...dar depinde cum privesti intrbarea...:@ da

| Nu a răspuns (pentru ClaudiTTssA):

Fetita draga, cand pui o intrebare ca aia, pornesti cu o premiza.
Premiza ta a fost ca nu mai exista acei baieti, ca tu asa credeai si ai simtit nevoia sa ii intrebi pe altii daca mai exista.
Asta se intelege din ce ai spus tu. Daca nu stii sa folosesti cuvintele.
Eu ti-am spus, daca ma apuc si pun eu o intrebare pe aici de genu "Oare mai exista fete care nu se prostitueaza?", n-ai trage concluzia ca eu am impresia ca toate-s c*rve? Nu te-ai simti insultata?

| ClaudiTTssA explică (pentru Nu):

Ba da! happy ai dreptate

| 2dmv a răspuns:

Un baiat daca e femeia desteapta, il educa ea pe placul ei! Baieti sunt o gramada de treaba, fete inteligente nu prea mai sunt!

| RAY a răspuns:

Profitori?

cu toti profitam unul de altul, cu toti avem interese nu vad nimic rau in asta

| ClaudiTTssA explică (pentru RAY):

Serios...eu nu cred ca am profitat de vreun baiat pana acum...(sincer)

| RAY a răspuns (pentru ClaudiTTssA):

Te cred

| neutrino a răspuns:

Exista in aceeasi masura in care exista si fete cu aceste calitati.

| h3r a răspuns:

Cam pierduți pe colo-șa.

| ClaudiTTssA explică (pentru h3r):

Ai foaaarttteee mare dreptate Diabla

| kbxftw a răspuns (pentru h3r):

Ceeee? Adică sunt pierdut? waiting

| h3r a răspuns (pentru ClaudiTTssA):

happy
Îi găsim noi...

| h3r a răspuns (pentru kbxftw):

Ești tu drăguț, cumsecade și sufletist?

| kbxftw a răspuns (pentru h3r):

DA.

| h3r a răspuns (pentru kbxftw):

Și de ce nu ne-am luat până acum?

| kbxftw a răspuns (pentru h3r):

Pe mine mă întrebi?

| h3r a răspuns (pentru kbxftw):

Bine, e vina mea...

| sebby27 a răspuns (pentru h3r):

Acum pupati-va!

| h3r a răspuns (pentru sebby27):

Și cu tine dacă vrei.

| kbxftw a răspuns (pentru h3r):

Ceee? Na păi uite d-asta...

| h3r a răspuns (pentru kbxftw):

D-asta? Da, d-asta...

| PoeTuL05 a răspuns (pentru h3r):

Nu neaaparat.Am avut parte de bagaboante destule, si acuma caut da nu gasesc ce vreau.

| h3r a răspuns (pentru PoeTuL05):

„PLM"...

| PoeTuL05 a răspuns (pentru h3r):

Bagaboante vrei doar la inceput cand nu ai experienta. apoi dupa ce prinzi experienta vrei o fata cuminte.asa este de obiceihappy

| h3r a răspuns (pentru PoeTuL05):

Da, da...nu zic că nu.

| sebby27 a răspuns (pentru h3r):

Nu pot sa refuz o fata, deci...

| h3r a răspuns (pentru sebby27):

Eu, tu și el.

| ClaudiTTssA explică (pentru sebby27):

Cati ani ai sebby27? de esti asaa...

| ClaudiTTssA explică (pentru h3r):

Ai injurat sau mi se pare?

| h3r a răspuns (pentru ClaudiTTssA):

M-ai auzit tu?

| sebby27 a răspuns (pentru ClaudiTTssA):

Asa cum? confused

| Dariusuu a răspuns:

Există.

La fel cum există fete sufletiste, așa există și băieții.

Acum că nu ai dat tu de ei îi partea 2, dar cu siguranță îl vei găsi pe acel băiat, cumsecade, drăguț și sufletist.

Succes.

| Cristiann25 a răspuns:

Daca o iubesc normal ca sunt cum ai spus tu mai sus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt unul dintre cei existenti.
Dovada? Sunt bun, dar singur laughing

| ClaudiTTssA explică (pentru anonim_4396):

Nu e vorba de a fi sau nu bun si singur eu am zis altceva

Răspuns utilizator avertizat
| sayWhaaat a răspuns:

Da, si de obicei sunt singuri, ce-ti spune asta?

| SimonaQs a răspuns:

Da. dar mai rar happy

Pa Pa :*

| ClaudiTTssA explică (pentru SimonaQs):

Esti fata? Sau baiat?

| SimonaQs a răspuns (pentru ClaudiTTssA):

Fata big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Thextruexme a răspuns:

Eu cunosc si poti sa iti garantez foarte sigur ca este tot ce ai zis acolo si chiar mai mult, din pacate cunosc doar unu si nu ma astept sa dau de altul, sunt pe cale de disparitie. happy

| OchiiDinUmbra a răspuns:

Da mai exista, eu sunt unul din ei, si ce crezi? am fost asa dragut si cumsecade cu o fata, si si-a batut joc.si mai cunosc inca 2 baieti, prietenei deai mei care sunt asa.si pot spune ca sunt baieti de cartier, adica nu sunt niste izolati de lume, la fel sunt si eu.in rest, n-am mai vazut baieti asa.

| PoeTuL05 a răspuns:

De obicei,voi spuneti ca vreti un baiat sufletist,romantic,devreme acasa, cuminte, etc etc, dar daca il gasiti va bateti joc de el, de aia se curvesc baietii.Scrieti aici ca vreti un baiat asa,dar asta e pana cand dati de el,vedeti ca va iubeste,va bateti joc de el,si treceti pe langa, apoi ziceti:Nu gasesc baiatul cuminte, romantic, sentimental, sufletist...Trist dar adevarat

| h3r a răspuns (pentru PoeTuL05):

Și când aveți parte de una cuminte care vă așteaptă acasă, plecați la alta.
Este sau nu este?

| RAY a răspuns (pentru PoeTuL05):

Big like

| alinush21 a răspuns:

Sunt multi dar greu de gasit...

| xAle a răspuns:

Da,Preotilaughing)

| PoeTuL05 a răspuns (pentru xAle):

Cunosc si eu preot care e tovarasu meu de pariuri.joaca la pacanele, fumeaza, bea, se prostitueaza, tot ce vrei

| SuRpRiZzA a răspuns:

Sunt putini dintre acestia.

| MrUnknown a răspuns:

Cu siguranta. Cum existe si fete care nu sunt curve.

| SilviaOVM a răspuns:

Da,exista dar, rar gasestiwinking

| RoxanaRs a răspuns:

Exista, doar ca ei se descopera mai greu, iar uneori nici nu-ti dai seama ca sunt in jurul tau pentru ca te astepti sa-l vezi ca si in visele tale.
Tot ce trebuie sa faci e sa-ti deschizi ochii si sa fi foarte atenta, binenteles ca vei vedea si lucruri urate pe care nu le-ai mai azut ( ex: comportamentul nesimtit al unui prieten bun sau ceva), dar ii vei observa si pe ei.

| winterlullaby a răspuns:

Desigur ca exista! Dar acestia sunt acei baieti retrasi care isi vad de treaba si nu ii observi si de regula, iti va pica din cer cand te astepti mai putin! Vorba bine happy

| annasuper3000 a răspuns:

Sigur ca exista. Depinde si de ce fel de fata esti tu si de locul in care cauti. In club normal ca n-o sa gasesti un baiat care sa te vrea pentru mai mult de o noapte. Ai fi surprinsa de cat de multi baieti ok sunt in jurul tau pe care nici nu-i observi. O sa apara atunci cand te astepti mai putin. Succes :*

| ClaudiTTssA explică (pentru annasuper3000):

Oau...raspunsul tau e asaaa de sincer...