| ClaudiTTssA a întrebat:

Credeti ca exista baieti cumsecade, draguti si sufletisti neprofitori de fete?

Răspuns Câştigător
| Felys a răspuns:

Toata lumea are un scop in viata, pentru unii scopul este sa se indragosteaca si sa isi gaseasca persoana potrivita, pentru altii doar sa profite de naivitatea fetelor, altii sa se inconjoare de prieteni, important este sa ai sansa sa intalnesti persoana care sa iti faca viata mai frumoasa

59 răspunsuri:
| h3r a răspuns (pentru PoeTuL05):

Da, da...nu zic că nu.

| OchiiDinUmbra a răspuns:

Da mai exista, eu sunt unul din ei, si ce crezi? am fost asa dragut si cumsecade cu o fata, si si-a batut joc.si mai cunosc inca 2 baieti, prietenei deai mei care sunt asa.si pot spune ca sunt baieti de cartier, adica nu sunt niste izolati de lume, la fel sunt si eu.in rest, n-am mai vazut baieti asa.

| Dariusuu a răspuns:

Există.

La fel cum există fete sufletiste, așa există și băieții.

Acum că nu ai dat tu de ei îi partea 2, dar cu siguranță îl vei găsi pe acel băiat, cumsecade, drăguț și sufletist.

Succes.

| ionika17 a răspuns:

Fii sigura ca exista, iti garantez eu astahappy

| 2dmv a răspuns:

Un baiat daca e femeia desteapta, il educa ea pe placul ei! Baieti sunt o gramada de treaba, fete inteligente nu prea mai sunt!

| Cristiann25 a răspuns:

Daca o iubesc normal ca sunt cum ai spus tu mai sus.

| RAY a răspuns:

Profitori?

cu toti profitam unul de altul, cu toti avem interese nu vad nimic rau in asta

| RAY a răspuns (pentru PoeTuL05):

Big like

| MrUnknown a răspuns:

Cu siguranta. Cum existe si fete care nu sunt curve.

| alinush21 a răspuns:

Sunt multi dar greu de gasit...

| SilviaOVM a răspuns:

Da,exista dar, rar gasestiwinking

| xAle a răspuns:

Da,Preotilaughing)

| PoeTuL05 a răspuns (pentru xAle):

Cunosc si eu preot care e tovarasu meu de pariuri.joaca la pacanele, fumeaza, bea, se prostitueaza, tot ce vrei

| sebby27 a răspuns (pentru h3r):

Nu pot sa refuz o fata, deci...

Răspuns utilizator avertizat
| h3r a răspuns (pentru sebby27):

Eu, tu și el.

| ClaudiTTssA explică (pentru anonim_4396):

Nu e vorba de a fi sau nu bun si singur eu am zis altceva

| ClaudiTTssA explică (pentru annasuper3000):

Oau...raspunsul tau e asaaa de sincer...

| ClaudiTTssA explică (pentru RAY):

Serios...eu nu cred ca am profitat de vreun baiat pana acum...(sincer)

| ClaudiTTssA explică (pentru sebby27):

Cati ani ai sebby27? de esti asaa...

| ClaudiTTssA explică (pentru h3r):

Ai injurat sau mi se pare?

| ClaudiTTssA explică (pentru Nu):

Daca tu crezi ca am probleme cu capul e treaba ta era o intrbere legata de comportamentul fiecarui baiat si nu nu cred ca am vazut toti baieti...dar depinde cum privesti intrbarea...:@ da

| RAY a răspuns (pentru ClaudiTTssA):

Te cred

| h3r a răspuns (pentru ClaudiTTssA):

M-ai auzit tu?

| SuRpRiZzA a răspuns:

Sunt putini dintre acestia.

| winterlullaby a răspuns:

Desigur ca exista! Dar acestia sunt acei baieti retrasi care isi vad de treaba si nu ii observi si de regula, iti va pica din cer cand te astepti mai putin! Vorba bine happy

| Nu a răspuns (pentru ClaudiTTssA):

Fetita draga, cand pui o intrebare ca aia, pornesti cu o premiza.
Premiza ta a fost ca nu mai exista acei baieti, ca tu asa credeai si ai simtit nevoia sa ii intrebi pe altii daca mai exista.
Asta se intelege din ce ai spus tu. Daca nu stii sa folosesti cuvintele.
Eu ti-am spus, daca ma apuc si pun eu o intrebare pe aici de genu "Oare mai exista fete care nu se prostitueaza?", n-ai trage concluzia ca eu am impresia ca toate-s c*rve? Nu te-ai simti insultata?

| sebby27 a răspuns (pentru ClaudiTTssA):

Asa cum? confused

| ClaudiTTssA explică (pentru Nu):

Ba da! happy ai dreptate