| LexaaRawwrr a întrebat:

Credeti ca exista dragoste la prima vedere?

Răspuns Câştigător
| frostxtq a răspuns:

Cu alte cuvinte ar fi atractie la prima vedere. Dragostea vine in timp.

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

A fost, este si va fi.Nu va dispare niciodata.

| master2000Vlad a răspuns:

Da,dar e bine sa arunci si o 2-a privire

| LonlyWolf a răspuns:

Da! exista dragoste la prima vedere, ea fiind creata de atractia fizica

| corbulalbrosu a răspuns:

Exista si este mai frecventa decat ti-ai imagina.Mai bine ti-ai pune intrebarea cat este de durabila?

| LoveSleep a răspuns:

Nu, evident că nu există, motivul exact ți l-a dat frostxtq.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista dragoste la prima vedere dar de ce te indragostesti? De corpul ei? Si in plus nu prea rezista.

| Morrígu a răspuns:

Exista o conexine sau atractie fizica.

| emmaemilia a răspuns:

De ce nu ar exista?

| Psychzor a răspuns:

Da, exista. Si e mai rea ca raceala. Dispare de la sine dar iti cam pune stapanire pe gandire. Nu cred ca te indragostesti ca are corp de diva sau fata de scandura, pur si simplu stii ca o placi si nu sti ce sa faci ca sa o ai.

| LexaaRawwrr explică:

Ma gandeam eu. happy Atata timp cat nu cunosti un om si nu i-ai descoperit sufletul, nu ai de ce sa te indragostesti decat de fizic.