| puyshor a întrebat:

Credeti ca exista dragoste la prima vedere?

Răspuns Câştigător
| JeRo a răspuns:

Nu exista dargoste la prima vedere deoarece pentru a ajunge sa iubesti un om trebuie sa il cunosti.

8 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Exista. Nu e vorba de iubirea aceea hranita cu sentimente in timp. Dar nu e ceva superficial. E ceva intre. E greu de explicat. Pur si simplu simti o conexiune anume.

| LostInDreams a răspuns:

Exista ceva, nu neaparat dragoste, dar daca dragoste inseamna sa vezi un baiat(in cazul fetelor) plimbandu-se prin parc si sa nu ti-l mai poti scoate din cap 2 ani inseamna ca exista. Tu decizi, fiecare are sentimentele luibig grin:X

| Ana a răspuns:

Da, eu cred ca exista.

| Yang a răspuns:

Exista ca dureaza sau nu totusi exista

| Fuck Googăl. Ask me! a răspuns:

Eu una nu cred nici ca exista dragoste. Oricat de lunga ar fi relatia, se despart, iar dupa putin timp nu le pasa unul de celalalt.
Poate e doar un sentiment de atractie FIZICA! Multi zic :"Aaa, ma intereseaza si sufletul ei/lui!". Da sigur, si daca vine unu mai bogat sau mai frumos nu mai conteaza sufletul!
Asta nu e dragoste. In lumea asta nu exista dragoste!
Multi si-ar trada si propriile familii pentru a obtine ceva. Nici prietenii adevarate nu prea mai exista, d-apoi "dragostea" asta de care intrebi tu!
Multa bafta si ai grija de tine si in cine te increzi! :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da de ce nu.

| puyshor explică:

Da intr-adevar nici eu nu cred in dragoste la prima vedere, ea chiar nu exista, multi spun ca s-a indragostit la prima vedere dae e doar o imagine, propria lui gandire il/o tradeaza, intr-adevar poate exista o atractie puternica dar nu dragoste

| dintzishor00 a răspuns:

Probabil Ca da,, Insa asta,, se Intampla In Foarte putine Cazuri, Fericite De Altfel.