| ingeras_3131 a întrebat:

Cum credeţi exista dragoste de la prima vedere?

12 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Una din iubirile mele nu a fost la prima vedere: chiar nul suportam pe tip sh de abia apoi mi-a placut dde eltongue dar nu prea cred ca exista asa ceva. dragostea se nashte dupa ce cunosti persoana respectiva nu doar ca o vezii odata(aia e doar atractie)

| Luori a răspuns:

Exista, normal.happy
Multi au patit`o.

| Rukhsandra a răspuns:

Poate exista dar eu n-am intalnit-o incahee hee

| lays a răspuns:

Mie mi s-a intamplat:Xbig grin

| Victoria a răspuns:

Da, dar numai pentru oamenii frumosi. Pentru ca dragostea la prima vedere se bazeaza pe atractia la prima vedere.

| emilia21 a răspuns:

Exista, dar nu toata lumea o pateste.
Asa ceva mai rar gasesti!

| PurpleLadybug a răspuns:

La prima mirosire poatehee hee glumesc
La prima vedere nu mi s-a intamplat, poate la a doua, la a treia day dreaming si poate nici atunci straight face

| gagica a răspuns:

Daaaaaaaaaa

| tia a răspuns:

Da. De ce nu?
Nu ti s-a intamplat niciodata sa pui ochii pe cineva, si sa-ti ramana in minte pentru ceva vreme? :d

| mariuspolizei a răspuns:

E a treia oara cand dau raspunsul asta. Nu exista dragoste la prima vedere, ci doar atractie la prima vedere. Nu ai cum sa iubesti pe cineva pe care nu il cunosti, doar te simti atras de el/ea. Dragostea e mult mai comlexa decat atractia si nu se manifesta asa la orice colt de strada, hop! cum vezi pe cineva il iubesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi s`a intamplat si a fost cea mai mare greseala a meaacrying

| ingeras_3131 explică:

Mdea poate si ii real asa ceva,,, dragoste de la prima vedere''' mie mi s-a intamplat asa, am vazut un baiat si pe loc mi-a intrat in inima,, poate nu dragostea deodata dar principalul ca simpatie a fost