| jessyca_5795 a întrebat:

Credeti ca exista viata pe alte planete si ca statele mari o stiu dar nu divulga secretul, exista extrateresti, pe alte planete au mai calcat oameni si noi nu stim? Iisus este fiul lui dumnezeu? vizionati http://filmedocumentare.com/secretele-vaticanului/ raspunsuri cat mai explicite mersi.

Răspuns Câştigător
| PinkTerror a răspuns:

@gigi esti criminal... fiecare stea de pe cer esteun soare... deci da exista sisteme solare in afara de al nostru rolling on the floor

as for aliens sureeeeeeeeee
ans as for Iisus sincer mai conteaza ideea e ca intr-o masura sau alta el a schimbat un pic mentalitatea in bine sau in rau nu stiu dar a avut o contributie la dezvoltarea umanitatii ca societate prin aducerea unui sistem de credinte care a fost adoptat pe toata lumea (de fapt a fost cam primul pas spre globalizarehee hee )

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da, exista extraterestrii dar alta civilizatie nu stiu si nici nu imi pasa noi traim pe pamant si mai mult trebuie sa ne ingrijoram de problemele pe care le avem aici.

| gigiro a răspuns:

Da, ultimele cercetari au descoperit nu stiu cate alte sisteme solare, si cred ca daca exista soare, e posibil sa existe si viata.

| SatanaInIzmene a răspuns:

Eu am vazut o gramada de ¨extraterestrii¨ chiar aici, pe TpU.Raspunsurile si intrebarile unora sunt sigur ca nu se incadreaza in galaxia asta.
Mai stai pe la noiwinking