| jessyca_5795 a întrebat:

Credeti ca exista viata pe alte planete si ca statele mari o stiu dar nu divulga secretul, exista extrateresti, pe alte planete au mai calcat oameni si noi nu stim? Iisus este fiul lui dumnezeu? vizionati http://filmedocumentare.com/secretele-vaticanului/ raspunsuri cat mai explicite mersi.

2 răspunsuri:
| zalisa a răspuns:

Ar putea exista 100 de miliarde de trilioane de planete ca si Pamantul, sau...niciuna. totul e posibil. crezi, nu crezi, totul depinde de tine. și, apropo, Iisus se scrie happy

| jessyca_5795 explică:

TU colectionara uraste bla bla chiar vroiam un raspuns fara; AR PUTEA; ce crezi tu exact si cu argumente, din 100 de informati culegi ce este bun si iti creezi o impresie si o parere.