| Mariannnnn a întrebat:

Voi credeti ca extrateresti(alte forme de viata) exista? care ziceti ca NU am o alta intrebare credeti in Dumnezeu? daca DA mai am o intrebare voi credeti ca Dumnezeu ne-a creat numai pe noi? :S

Răspuns Câştigător
| AtateaConditii a răspuns:

Eu cred in Dumnezeu, dar in extraterestrii nu stiu sigur ce sa cred, desi totul e posibil. Poate exista dar nu asa cum ne imaginam noi cu navete spatiale si cu ganduri razboinice.

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

In extrateresti nu cred, in D-zeu cred si da, cred ca El ne a creat pe noi

| TheStory a răspuns:

Extraterestri exista, daca noi existam ei de ce nu exista.
E imposibil ca in universul asta mare sa fim singuri prosti.

| TheGenius a răspuns:

Dacă!

| BublikAlbastru a răspuns:

E o prostie!
extrateresti? pe bune?
ma fratsilor' credeti in Dumnezeu.Eu normal ca cred in El! El este acel care ne-a dat viata! Din pamint ne-a faut, in pamint vom ajunge din nou unde ne vom dormi somnul de veci!
Nu credeti in prostii din astea!
Da recunosc ca cind imi este frica ma gindesc la tot felul de prostii, astea se numesc iluzii!
Da Dumnezeu ne-a creeat pe noi, poate a mai creeat pe cineva, dar nu ni s-a dat sa vedem!