| SasukeCS2 a întrebat:

Credeti ca in cluburi sunt si fete cuminti?

29 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Intr-un grup mare, poate sa gasesti si o fata cuminte.
Daca e singura, niciodata!
happy

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Alea care sug biberon

| AlexanderAdrian a răspuns:

Bineinteles ca sunt. Femeile de serviciu.

| mODIN a răspuns:

Nu prea cred

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Fetele bune merg în rai.
Fetele rele merg unde vor.

| Alcyon a răspuns:

S-ar putea sa fie si fete cuminti... dar sunt greu de gasit happy

| pietrean a răspuns:

Depinde de ce cluburi sunt. Daca te referi, la acele cluburi de fite, parerea mea este ca NU!

| aumih16 a răspuns:

Nu cred! ca sunt fete cuminti! depinde!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Man, fetele cuminti dupa ora 10 nu le mai gasesti pe afara. PLus ca in cluburi mergi ca sa agati, nu imi spune tu mie ca daca e un grup de fete care vad un grup de baieti/barbati nu se duc si pe la ei, altfel nu ar fi uman. Plus ca daca vezi fete de 16 ani sunt vai de curul si de mama lor prin simplul fapt daca un barbat o intreaba pe una ''Auzi iesim si noi la un suc?'', ''Aaaa,. nu nu stii ca eu am 16 ani si nu pot...'', haha. pai si atunci ce cauti in club man du-te acasa, din priviri iti spune du-te si te culca obosit-o'. Fete in club=bighidoaice.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti arunc o flegma poate o sa te satisfaca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista posibilitatea sa se afle, la un moment dat, datorita unor anumiti factori (zile de nastere, ocazii speciale, etc) si fete cuminti in club. Dar restul de 99% nu sunt si nici nu vor fi vreodata cuminti, eu cunosc personal multe (MULTE) fete care frecventeaza cluburile si "cuminti" e unltimul cuvant ce imi vine in minte atunci cand ma gandesc la ele. NICIODATA sa nu iti alegi partenera de viata o fata care frecventeaza cluburi sau baruri, e un sfat din batrani care se aplica acum mai mult ca niciodata!

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Din ceea ce spui tu aici frate ar insemna ca peste 95% de "printese" sa nu aiba parteneri de viata NICIODATA laughing
Pentru SasukeCS2: Se duc imbracate mai strident decat o c.u.r.v.a de pe strada(sau cel putin asemanator) si ai pretentia sa fie numite cuminti? rolling on the floor Mai cuminte(implicit CU MINTE) e o prostituata laughing) macar aia se *** pe bani, nu de dragul "distractiei".
Fara ofensa, e doar o opinie personala pe care o am de pe la 15-16 ani happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Printesele au prieteni, tocmai asta e problema, ca au mai multi in acelasi timp. Nu exclud ca la un moment dat sa le vina mintea la cap, ideea e ca sunt mult mai predispuse sa calce stramb si sunt foarte pretentioase intr-o relatie, au pretentia de a li se oferi totul fara ca ele sa ofere nimic in schimb (cu exceptia sexului, desigur). Bine, asta e mare parte vina sclavilor care le-au invatat asa, eu spun doar ca nu e locul potrivit pentru ati alege o partenera de viata.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Stai linistit ca stiu exact la ce te refereai. Cred ca tu nu m-ai inteles bine pe mine. Eu spuneam ca daca ai sta sa nu te implici intr-o relatie cu o astfel de fata/femeie, ar insemna ca peste 95%(ma refer la generatia tanara si poate ca exagerez cu procentele) din populatia feminina din Romania sa n-aibe parteneri niciodata. De ce? Pentru ca majoritatea frecventeaza cluburile. Probabil le vin mintea la cap de pe la 23-24 de ani, dar la ce bun cand faptele sunt consumate? Si desigur ca de la varsta asta vin pretentiile: iubire, fidelitate, sinceritate, dar se uita faptul ca nu cu mult timp in urma aveau un trecut de parasute care o su.geau pe un suc. Mai pe scurt: ar trebui sa-ti alegi o partenera care NU frecventeaza cluburile(succes sa gasesti una laughing ) Asta se aplica si-n cazul baietilor happy

| Madayna a răspuns:

Da, si fetele cuminti merg in cluburi, nu foarte des dar merg.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Madayna):

Tu mergi?

| Madayna a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Da merg. De ce?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Madayna):

Simplă curiozitate, te deranjat? Multumesc pentru răspuns.

| Madayna a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Nu m-a deranjat.

Răspuns utilizator avertizat
| gmxromania78 a răspuns:

Nu cred...foarte mici sanse.

| FoundYouLover a răspuns:

Da. Si fetele cuminti merg in club macar o data in viata. Si mai ales in grup sau cu o prietena, verisoara, var, frate sau sora.

| PsychologistT a răspuns:

In cluburi poti gasi tot felul de fete.
Si fetele cuminti nu au voie sa se distreze?

| Ionut2143 a răspuns:

Deci sa iti explic. Am fost acuma de revelion intr-un club din centrul orasului si doar minori am vazut care se lingeau pe margine.Cred ca am zis totul big grin

| Kinezuul a răspuns:

Poate da poate nu. mai greu

| Pissicuta a răspuns:

Nu prea, dar e posibil!

| xToxiicLove a răspuns:

De ce nu?
Desi ar putea sa fie cum a zis #greece12, intr-un grup mare o fata cuminte.
Dar oricum ar putea sa fie cateva laughing. eu cel putin as merge si n-as face nimic 'deocheat ' sincer dar consider ca e cam devreme happy. laughing

| Rome0Oo a răspuns:

Nu nu nu niciodata in club e distrabalarehappy