| TristulCongelat a întrebat:

Credeți că toate femeile sunt curve?
Mai există fete cuminți?

16 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da, există. Nu stii de unde sa alegi?

| Violleta2022 a răspuns:

Halal educatie ai primit!
Si te miri de ce esti singur si unai succes la femei, cand esti doar un misogin patetic!
nu uita ca si maica-ta tot femeie este!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Violleta2022):

Eu inteleg ca sunt multe femei care isi tin apararea propriului gen adica tin apararea femeilor dar tu vii si injuri ca nebuna, eu tot cred ca sunt multe femei curve nemaivorbind de tine, ai uitat sa iti iai medicamentele in dimineata asta? Injuri mama lui in zadar si zici ca toate sunt curve, asta inseamna ca ai injurat si mamica mea animalo. El probabil a primit educatie dar se vede ca tu nici pic de educatie nu ai. Iti pui mintea cu niste baietei mai mici ca tine tu avand 50 si ceva.

| Drimmero a răspuns:

Nu toate femeile sunt curbe, atat in atitudine cat si in practica. Nu e vorba ca ar fi cuminti sau 'rele', totul tine de principiile lor, fetele cuminti au mai multe de ascuns in general numai ca reprima din anumite motive, insa intrebarea mai corecta e: Ma exista fete/femei de incredere si serioase in vederea unei relatii sau intemeierea unei familii iar raspunsul este da, mai exista, din fericire.

| Emilian65 a răspuns:

Da, exista și fete cuminti.

| mi25 a răspuns:

Vad unii tineri care categorisesc parintii care tin la traditiile religioase ca sunt comunisti. Cata nestiinta. Nu inteleg de ce invoca in acest sens comunistii. Nu este adevarat. Comunistii nu propagau abstinenta sexuala si nici statul in casa. Parintii religiosi si bigotii religiosi sunt cei care pretind ca sexul sa se faca doar dupa casatorie.
Daca nu cunoasteti ceva, nu-l enuntati.

| mi25 a răspuns:

Nu, nu toate femeile sunt curve. Faptul ca o femeie sau un barbat a facut vreodata sex in afara casatoriei nu inseamna ca este curva, respectiv curvar.
De altfel in Biblie nu scrie sa nu curvesti, ci sa nu preacurvesti.

| CleanHeart a răspuns:

Nu toate femeile sunt usoare.
Nu toti barbatii sunt niste porci.
Asta trebuie sa intelegem si sa facem diferenta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte rar, și fete cuminte și băieți cuminti.Alea care sunt cuminți stau mult in casă au părinți comuniști, nu le lasă să facă aproape nimic.
Nici noi nu suntem mai buni decât ele oricum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Există, așa cum există și băieți. Sau greșesc și toți bărbații sunt curvari?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, iti raspund la intrebare din tot sufletul.

De cand au descoperit fetele TikTokul, de cand se uita pe retelele sociale pe care eu le urasc, toate au devenit curve, si se gaseste cate una cuminte, baietoasa, respectuoasa cu care poti vorbi usor, cu cat mai mult se vor dezvolta tecnologiile, toate fetele se vor face SI MAI MARI curve decat sunt acum, stau ore intregi pe porcariile astea care le manipuleaza capul sub numele de facerahat, instarahat, tikrahat si twirahat, eun stau departe de toate aceste cacaturi caci altfel nu le pot spune, APROAPE TOATE FETELE SUNT CURVE, chiar si babele au ajuns. Din cauza retelelor rahatale.

Tot ce am de scris nu mi-ar ajunge atatea file.
Tot ce am de zis nu mi-ar ajunge atatea zile.
Tot ce am de tastat nu mi-ar tine tastatura.

Eu acum vreau sa stau ore intregi ca sa iti raspund la intrebare.

Unii spun ca vor creste mari si vor prinde la minte altii spun ca ele glumesc dar nu e real, de 20-30 de ani se pozeaza in chiloti cu gandul ca vor face multe like-uri. Ele se invata sa stea numai cu fetele si din cauza asta multe ajung sa fie lesbiene. S-au sricat la cap cu totul fetele astea, nu au rusine si asta ma enerveaza rau de tot. Unele se costumeaza de parca sunt emo dar altele isi pun urechiuse de iepure, de pisica de parca chiar sunt curve, nu le ijntereseaza ce se inampla in jur, nu le intereseaza naruta, nu vor sa fie gospodine sunt lenoase toate astea din cauza la Facebook si Instagram si altr porcatii din astea.

Cat mai am de zis va dura mult timp sa scriu asa ca mam obostit, pot continua mai incolo.

| LonelyGuy07 a răspuns:

Tu de fapt nu ai explicat in ce context, fete cuminti cu facultate si care vor sa isi cladeasca un viitor alaturi de un baiat si panaramele care sunt panarame ca le recomanda CV-ul! deci fetele cuminti cand sa incurca cu bad boys pot ajunge curve in pat, dar curva barbatului ei nu a altora in fine ai inteles ideea SPER

| akaanne a răspuns:

Exista la fel cum există și băieți cuminți.

| yhua a răspuns:

Da toate sunt asa

| TomaSelly a răspuns:

Majoritatea fetelor nu sunt neaparat "curve", doar ca nu stiu ce vor si de foarte multe ori lasa un baiat cuminte si cu capul pe umeri pentru cineva nu la fel de bun ca primul. Sa raspund si la cea de a 2-a intrebare, DA, mai exista fete cuminti, gasesti rar dar macar stii ca merita. E un fe del de a găsi acul in carul cu fan. Sper ca te-am ajutat.

| TristulCongelat explică:

Așa e.
Am văzut chiar și fete care învățau excelent la școală iar când au dat de maciuca s-au stricat foarte mult