| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca iubirea dintre Columbeni poate fi numita iubire in adevaratul sens al cuvantului? Eu nu cred ca la diferenta asta de varsta se poate asa ceva... Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| irina20 a răspuns:

Sunt cupluri care se iubesc, cu toate ca diferenta de varsta e foarte mare. Dar in cazul lor nu e iubire, cred ca nici macar nu-l place. El ii acorda doar sprijin financiar iar ea, isi o prezenta placuta seara in pat.

6 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Nu cred ca trebuie judecati pentru ca e treaba lor!
Si chiar se poate sa fie o dragoste, afectiune intre ei.

De exemplu mama e cu 26 de ani mai mica decat tata si nu e vorba despre bani ci pur si simplu despre dragoste sincera!

Ma rog, tata nu isi arata deloc varsta!straight face fata de Columbeanu care zici ca e tataia!

Totusi, eu cred ca e posibila o idila frumoasa!

| Elena1234456 a răspuns:

Este iubire: ea iubeste banii lui si el iubeste corpul eihee hee.

| madagascar a răspuns:

Intre columbeni nu e iubire, este interes comun, el vrea o femeie tanara si frumoasa care sa ii poata darui si mostenitori si sa moara toti de invidie, iar ea avea nevoie de bani, faima si bine inteles un copil cu un bogatas.

| Victoria a răspuns:

E clar ca Monica nu sta cu Iri decat pentru bani, insa el probabil o iubeste.

| elyssa20 a răspuns:

Eu cred ca exista niste sentimente si din partea ei, si mai ales din partea lui.

Răspuns utilizator avertizat