| aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa1212 a întrebat:

Credeti ca iubirea la distanta rezista?

19 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E o mare prostie

| aniriiiiii a răspuns:

Experimentez asa ceva. E ceva diferenta intre relatiile la distanta si cele fata in fata. Mi se pare ceva special, magiclove struck

Daca exista iubire adevarata si este impartasita de ambele persoane poate exista si la mii de km

Consider ca revederea dintre cele 2 persoane este mult mai dulce, si traiesti cu mai multa intensitate acele clipe.In plus nu te poti plictisii de acea persoana, ba` chiar cand o vezi parca nu te mai saturi happy
Iti mai seama cat de mult ti la persoana respectiva love struck
big grin :*

| ELLSSA a răspuns:

Parerile sunt impartite acum...
Eu personal chiar cred in relatia care o am la distanta, intr-adevar.
Ce pot sa spun, doar ca am ceva timp de cand sunt cu el asa, si am zis ca la vara trebuie sa ma sacrific eu pentru amandoi. Pupi...

| SperanteSpulberate a răspuns:

Poi, eu acum m-am despartit de o relatie de 6 luni adica jumatate de an, si nu stiu ce sa zic, la mine a intervenit gelozia si orgoliul lui...
Bafta si Sarbatori Fericite!

| Ana a răspuns:

Da

| melyyy a răspuns:

Numai in filme! parerea mea...nu stiu nici un caz realwinking

| DJSkillzPhiladelphia76ers a răspuns:

Da rezista iti spun din proprie experientabig grin

| Chrisz a răspuns:

Rezista, totul depinde de voi doi! Depinde de cat de mult va doriti sa reziste, sa dureze.Am avut relatie la distanta de peste 500 km si a rezistat 10 luni, si crede'ma ca a fost iubire pura.

| pauladrian a răspuns:

Nu rezista...trebuie sa va planuiti...la un moment dat sa traiti impreuna si daca acest lucru nu se intampla.nu rezista.

| pisikutza20 a răspuns:

Da da da ...de exemplu eu am un an si o luna de cind ma intilnesc cu un baiat la distanta si ne iubim foarte mult acum el este in Spania iar eu in Moldova si il astept sa vie peste o luna sau chiar si mai putin.il iubesc enorm

| DarinaLove a răspuns:

Depinde
daca nu te-ai intalnit niciodata cu el/ea laughing e stupid, asta normal ca nu exista, da mite sa reziste
dar daca el/ea a plecat in alta tara, sau mai stiu eu ce, da rezista (pentru unii care iubesc puternic, desigur)

| iluminous a răspuns:

Mai nimic...depinde de voi 2.nici o relatie nu e ca alta. daca voi va iubiti cu adevarat si vreti sa fiti impreuna, veti reusi!

| cristipetra a răspuns:

Sincer eu cred ca sa va vedeti o data la o saptamana nu e o problema! Dar sa fie si ceva excursii de vreo o saoptamana!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, cu cat suntei indepartat atat uita unul de altul

| xGypsyQueen a răspuns:

Pai in unele cazuri, desi eu nu prea credwinking

| Єℓy a răspuns:

Cateodata rezista dar exista multe certuri... si apare neincrederea.

| missbeatris a răspuns:

Pai nu prea dar depinde si de partenerii adica cat de mari sunt sentimentele dar odata si oadata s-ar putea sa apar un print frumos care poate iti va FURA INIMA...DECI...FUNDA?

| NakitoDoll a răspuns:

Crede-ma, e f nasoala iubirea de la distanta

| Elena1999 a răspuns:

Nu... dar se destrama intr-o buna zi asa cum i s-a intamplat si surori mele!