| LittleDreamer a întrebat:

Credeti ca m-a placut?
-venea deodata cu mine acasa
-ma chema cu el cu gasca
-s-a enervat cand m-a vazut cu alt baiat
-cand auzea de alti baieti ma intreba daca il insel
-cat timp am fost plecata mi-a vizualizat hi5-ul, dar in rest nu se uita pe el
-a fost foarte zambaret cand am venit din tabara
-ma tachina intr-un timp
-le intreba pe prietenele mele de mine
-prietenii lui il luau la misto in legatura cu mine si cu el, dar cand l-a intrebat o prietena de-a mea pe unul din prietenii lui, acel prieten zicea ca il ia doar la misto(este ciudat deoarece sunt prieteni apropiati)
-intr-o seara a zis sa ne intalnim ca ii place de mine, dar inainte sa ies a zis sa aduc si o bricheta, si cand ne-am int a zis ca a vrut doar bricheta(Credeti ca doar asta vroia?)
Ce zicei, m-a placut?straight face
Acum imi place mie de el si nu stiu ce sa fac, sa vb cu el? Mi-e frica de refuz.
Fara raspunsuri rautacioase!
Multumesc!

4 răspunsuri:
| Castiel a răspuns:

@Unique cat **** poti sa mananci?!
Daca il lasi pe el sa faca primul pas atunci asteapta mult si bine ca tu i-ai dat semne ca nu il placi iar lui ii este frica de refuz! Dai semne ca il placi sau ia-l in privat si spune-i daca te place si daca ar vrea sa fie cu tine si fa-o cat mai repede cu putinta!

| LittleDreamer explică:

Problema e ca nu face nimic...

| LittleDreamer explică:

Si daca nu ii mai place de mine?
Pt ca a incercat sa o sarute pe o prietena de-a mea de care ii placea acum 3 ani cred, si a chemat-o la suc(asta zice ea).

| Unique_5973 a răspuns:

Te place cu siguranta si e topit dupa tine! dar nu face tu primul pas lasa-l pe el sa te abordeze... fundita?