| Chocolate a întrebat:

Am cunoscut un baiat in un fel de excursie cu prietenii la un rauhappy, sa pu langa mine in masina si non stop vroia sa vorbeasca cu mine si se tinea dupa mine, cred ca ma place...mereu ma intreba"vrei sa inotam?","vi in apa?","prinde'ma de mana si haide sub cascada"...am intrat sub cascada cu el si vroia sa se apropie de mine intruna si numi dadea drumul de la mana si avea o privire de ma luau fiorii, nu ne vedea nimeni dar ma simteam asa... e indragostit de mine? nu stiu... dar ma tot gandesc la astathinking

Răspuns Câştigător
| Mwhahahaa a răspuns:

Poi da...
Daca a facut ce ai spus tu ...nu mai are loc de alte comentariirolling on the floor
Ii place de tine...
Poate ii plac fete cu parul cret...ca tine!
Dupa numele tau am spus astahappy
cretz0liina...big grin

7 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Cred ca da.happy
p. s. Ao, ai mare noroc ca ai dat peste un baiat "cu tupeu" pentru ca si eu sunt apropiata de unu` da` e timidstraight face

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Posibil ca i-au luat-o fluturii inainte si bravo lui ca nu e timid. laughing

| Chocolate explică:

Nu'mi era fricalaughing....imi cam venea sa radlaughing

| Encore a răspuns:

Cred ca da laughing

| Pufulete666 a răspuns:

Eu cred ca da, dar dc nu l-ai lasat sa se apropie de u, k doar nu era sa te vio. ze acolo in apa, ziua, nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As putea spune ca era excitat. Dar fiorii tai erau de frica?

| soul2soul a răspuns:

E indragostit de tine sigur
applauseapplause