| Andreeea97 a întrebat:

Heii, imi place de un baiat. L-am cunoscut pe fb, el vroia sa ne intalnim si eu mereu o dadeam la intorrs ca nu pot, bla bla. El vroia sa stea cu mine. Pana intr-o zii cand am iesit cu prietenii mei pe afara si ne-am intalnit cu prietenii lui si am stat toti. De atunci, vorbim doar ca amici. Nu mi-a mai zis nimic ca ar vrea sa stea cu mine sau ceva. Dar acum sunt eu moarta dupa el. Ce credeti ma mai place sau nu?

Răspuns Câştigător
| ShadowGhost a răspuns:

Hey.Sfatul meu este sa incepi sa vorbesti cu el, sa il suni si sa iesiti.Sa fi stapana pe tine cand faci asta si sa nu te balbai. Daca vrei sa il cuceresti trebuie sa fi curajoasa si sa ai incredere in tine.Eu cel putin am 10 in urma mea, dar iubesc doar unul, cu care sunt si pe care am sa il iubesc mereubig grin.Trebuie doar sa stii cum sa vorbesti,ce sa ii spui,si sa nu ii oferi totul,ma refer la faptul sa nu il lasi dupa sa faca ce vrea din tine.Dar ca sa incepi, mai intai trebuie sa incepi sa vorbesti cu el, ori pe fb, mess ori la telefon. Dupa, sa incepeti sa va vedeti.Toate treptat! Ca sa ajungeti sa va cunoastetiwinking.Si,cat despre el,nu stiu daca te mai place, nu imi dau seama. Poate, ceva ceva mai e, dar s-ar putea sa fi renuntat, pentru ca tu tot amanai.Acum,depinde de fiecare.Iti urez bafta si nu uita, fi sigura pe tinewinkingTe pup

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu daca te place sau nu dar stiu ca in limba romana nu exista verbul "a vroi". In caz ca nu te place, faptul ca esti agramata ar putea reprezenta un motiv.
Te-am pupat.

| Andreeea97 explică (pentru anonim_4396):

Altceva? ai criticat destul?

| 7639781254 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cata delicatete. laughing

| 7639781254 a răspuns (pentru Andreeea97):

Stai linistita, nu cred ca asta e motivul. Ai scris relativ corect in comparatie cu altii care sunt total analfabeti. Referitor la problema ta, cred ca ar trebui sa incerci cu tipul daca spui ca te-a placut candva pentru ca sigur mai simte macar un pic. Bafta!

| anonim_4396 a răspuns (pentru 7639781254):

E ca?laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Andreeea97):

Nu am criticat. De ce atunci cand remarci o greseala lumea crede ca certi si critici?

| Mihaela8997 a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu el mai detaliat, dar nu de fata cu prietenii vostrii pentru ca atunci nu cred ca iti va da vreun raspuns