| LikeMe a întrebat:

Mai exista fete/femei care sa nu fie cu capul in nori si sa nu iubeasca un barbat dupa banii din portofel?

Răspuns Câştigător
| MâţaD a răspuns:

Cum sunt baieti/barbati superficiali, asa sunt si fete/femei.Insa nu trebuie ca toti sa fie pusi in aceeasi oala.Sunt oameni de multe feluri, cu diferite caractere si principii.Si desigur, exista si persoane ce nu sunt interesate numai de bani.

8 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Exista,dar sunt luate toate.

| elasexygagica a răspuns:

La manastire si pe la bibliotecatongue

| dOody a răspuns:

Exista! dar trebuie sa stii unde sa le cauti! si cum sa le vorbesti.

| Pinky06 a răspuns:

Exista, numai ca baietii in ziua de azi se uita numai dupa "siliconate", fete cu botox...mai precis papusi gonflabile, si la cat au investit in ele ar fi si pacat sa nu fie plimbate cu bmw si duse in cele mai luxoase terase, cluburi si excursii. Dinacest motiv eu sunt de acord ca aspectul fizic nu conteaza foarte mult, o fata cuminte si modesta te poate face de 10000 de ori mai fericit decat prezenta unui manechin langa tine care de fapt nu vrea decat banii tai!

| LikeMe explică (pentru Pinky06):

Ai dreptate si eu cam asta caut nu manechin mai bine cat de cat frumoasa dar desteapta decat frumoasa si proasta

| Pinky06 a răspuns (pentru LikeMe):

Corect. ai sa te convingi ca mai exista happy

| LikeMe explică (pentru Pinky06):

Ca recunosc si eu am niste mici pretentii dar cine nu are nici sa fie horor gen scarry movielaughing

| Pinky06 a răspuns (pentru LikeMe):

laughing ai dreptate si aici. Adica sa arate cat de cat ok, sa se incadreze in categoria oameni nu sf :d