| ALYN47 a întrebat:

Cum credeti ca va fi lumea noastra in care traim azi peste 20 de ani, ma refer la conditiile de trai, la mediul inconjurator, credeti ca va fi mai rau sau mai bine?

5 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

Mai rau,pentru ca gazul,aurul,in fine,majoritatea resurselor naturale sunt pe terminate,oamenii se vor inmulti foarte mult, deci va fi mai putina mancare/apa, oricum apa dulce nu e foarte accesibila(adica nu va fi).la ce situatie e acum.va fi tot mai rau

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Dupa cum se prezinta lucrurile in momentul de fata cred ca o sa ne ducem la `fund` incetul cu incetul, putin cate putin dar sigur sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In Romania sau in lume? pai in Romania va vi groaznic de rau nu pot descrie in litere ce va vi / in lume va vi la fel bogati cu bogati / saraci cu saraci le fel ca acum ai banii o duci bine nu ai nu are sa rost sa traiesti

| ykrabor a răspuns:

Mai rau. E deja rau peste 20 de ani o sa fie groaznic. big grin

| ooonnn a răspuns:

Cred ca mai bine pentru ca tehnologia avanseaza